Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Murański powróci do Fame MMA? W tym roku zawalczy jeszcze w trzech różnych organizacjach! “Do końca roku możecie spodziewać się…”

Murański powróci do Fame MMA? W tym roku zawalczy jeszcze w trzech różnych organizacjach! "Do końca roku możecie spodziewać się..."
Fot. Instagram
Opublikowane 9 października 2021, 08:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański na swoich social mediach zapowiedział kolejne trzy pojedynki. Co ciekawe, wszystkie ma stoczyć w innych organizacjach.

Freak fighter toczy pojedynki w błyskawicznym tempie. W nieco ponad trzy miesiące zawalczył w trzech różnych federacjach. Najpierw w maju zadebiutował na gali Fame MMA 10. W starciu z Arkadiuszem Tańculą poniósł porażkę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Następnie już kilka dni później stoczył pojedynek w organizacji FEN i po werdykcie wygrał z “Epic Cheat Mealem”. Złamał jednak zapisy kontraktu z Fame MMA, przez co federacja nie wypłaciła mu pieniędzy za pojedynek z Tańculą.

Ponad 2 miesiące od starcia na FEN, Mateusza Murański zadebiutował w Elite Fighters. Tym razem jednak stoczył aż dwa pojedynki na jednej gali. Najpierw pokonał “Warszawskiego Dresika”, a następnie kilkadziesiąt minut później ciężko znokautował “Mielonidasa”.

Freak fighter na poważnie wziął się za przygotowania do kolejnej walki i tym razem trenuje w profesjonalnym klubie. W nagraniach, które udostępnia na social mediach widać, że zrobił spory progres od debiutu w klatce. “Muran” swoim ostatnim wpisem mocno zaskoczył, gdyż zapowiedział, że do końca tego roku stoczy jeszcze walki w trzech różnych organizacjach:

Przede mną WYZWANIE ŻYCIA ‼️ „SUKCES nigdy nie jest ostateczny. PORAŻKA. Nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko ODWAGA ” Ps. Dostaje od Was mnóstwo pytań ,gdzie tym razem zawalczę. Na ten moment mogę powiedzieć Wam jedno, bądźcie cierpliwi, bo będzie warto ‼️😎💪 Uchylę Wam tylko rąbka tajemnicy ,do końca roku możecie spodziewać się moich walk w 3 różnych federacjach 🔥🔥🔥The show must go on 🔥 – napisał na Instagramie.

Co ciekawe, Murański pod zdjęciem oznaczył m.in. KSW, FEN, High League, Fame MMA oraz włodarzy tych organizacji.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO