Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Znamy całą kartę walk gali FAME 12! Kto zawalczy?

fot. FAME MMA
Opublikowane 18 października 2021, 16:20
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Znamy całą kartę walk listopadowej gali FAME 12, gdzie w walce wieczoru odbędzie się kolejny pojedynek na zasadach bokserskich. Marcin “Polish Zombie” Wrzosek, zawodnik KSW zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym powrót Mateusza Murańskiego! Karta walk FAME MMA 12

Kto zawalczy na FAME MMA 12?

Gala FAME MMA 12 odbędzie się już 20 listopada 2021 roku. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w Trójmieście, a konkretnie Ergo Arenie. Pierwszym pojedynkiem otwierającym galę będzie finał turnieju “Road to Armia”, w którym zwycięzca zgarnie kontrakt z organizacją Armia Fight Night.

Do klatki powróci Krystian Wilczak, znany jako “Krycha UFC“, który ostatnią walkę stoczył na FAME 11. Jego rywalem będzie Maciej “Szewczu” Szewczyk. Dłuższej przerwy tak samo jak “Krycha” nie zamierza robić również Arkadiusz Tańcula. Na FAME 12 będziemy świadkami wielkiego rewanżu.

Organizacja dogadała się z rodziną Murańskich i tym samym 20 listopada odbędzie się rewanż pomiędzy Mateuszem Murańskim, a właśnie Tańculą. To nie koniec niespodzianek, ponieważ na ostatniej konferencji ogłoszono, że Jacek Murański zawalczy na FAME 13.

Na FAME 12 zadebiutuje m.in. Krzysztof Radzikowski, który zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Pomiędzy zawodnikami na pierwszym face-to-face doszło do przepychanek, a całą sytuację zainicjował “Bestia”, który podszedł zbyt blisko Radzikowskiego. Były strongman nie pozostał bierny i szybko odpowiedział odpychając Piechowiaka.

W co-main evencie Adrian “Polak” Polański będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej w pojedynku z Maksymilianem “Wiewiór” Wiewiórką.

Do klatki powróci również narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, “Zusje”, czy Marta “Marti Renti” Rentel. Poniżej pełna rozpiska listopadowej gali.

Karta walk FAME MMA 12

  • Walka wieczoru: Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz “Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Co-main event: Adrian “Polak” Polański vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz “FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof Radzikowski vs Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula
  • Karolina “Zusje” Smogulecka vs Marta “Marti Renti” Rentel
  • Patryk “Ryba” Karaś vs Kornel “Koro” Regel
  • Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian “Krycha UFC” Wilczak – Maciej “Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał “Road to Armia”)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO