Poniedziałek, 27 Maja, 2024

[VIDEO] SENSACJA! Daniel Skibiński przegrywa po 45 sekundach na UAE Warriors 24!

Źródło: Titter
fot. Twitter
Opublikowane 29 października 2021, 21:40
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Do niebywałego zdarzenia doszło na UAE Warriors 24! Daniel Skibiński, który pozostawał niepokonany od 12 walk odniósł porażkę!

Daniel Skibiński po raz drugi w karierze wystąpił dla federacji UAE Warriors. Polski półśredni po raz pierwszy wystąpił na UAE Warriors 20, gdzie jego rywalem był Acoidan Duque. “Skiba” zwyciężył wówczas przez TKO w trzeciej rundzie pojedynku. Polak w ten sposób przedłużył swoją serię zwycięstw do 12. Większą część z nich zbudował walcząc dla polskiej organizacji Babilon MMA.

Niestety, dziś nie był szczęśliwy dzień Daniela Skibińskiego. Polak na UAE Warriors 24 mierzył się z “Czołgiem” z Azerbejdżanu, Tahirem Abdullaevem. “Skiba” nie miał wiele szczęścia i podczas próby sprowadzenia został znokautowany przez rywala:

Azer w ten sposób przedłużył swoją zwycięską serię do 4. Kontynuuje ją od pierwszej zawodowej porażki z 2018 roku. Niestety 31-letni Daniel Skibiński na bok będzie musiał odłożyć marzenia o UFC. Warto jednak podkreślić, że był to jego trzeci pojedynek w tym roku. Wcześniej “Skiba” oprócz wspomnianej gali UAE Warriors 20 stoczył bój także na EFM 1.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments