Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Intensywne treningi Roberto Soldića do hitowej walki z Mamedem Khalidovem! (VIDEO)

fot. YouTube
Opublikowane 4 listopada 2021, 14:35
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Największa walka w historii KSW i najdroższe starcie w dziejach polskiego MMA będzie pojedynkiem wieczoru gali KSW 65 w Gliwicach. Dwaj uwielbiani przez kibiców mistrzowie skrzyżują rękawice już 18 grudnia w Arenie Gliwice. Niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov (35-7-2), zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem (19-3), a stawką będzie pas kategorii średniej.

Roberto Soldić jest uważany za jednego z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie. Na swoją renomę zapracował fenomenalnymi zwycięstwami, które najczęściej dopisywał do rekordu po spektakularnym znokautowaniu przeciwników. Już w pierwszym starciu dla KSW, 22-letni ówcześnie Chorwat, zmierzył się z Borysem Mańkowskim i zupełnie zdemolował panującego mistrza. „Robocop” zdobył pas i został drugim najmłodszym czempionem w dziejach organizacji KSW.

Reprezentant UFD Gym wejdzie do klatki po passie 6 zwycięstw, a pięć z tych wygranych bojów kończył przez nokaut, trzykrotnie w pierwszej odsłonie. W całej swojej karierze Soldić 16 razy odprawiał przeciwników za pomocą uderzeń i kopnięć.

Treningi Roberto Soldića przed walką z Mamedem Khalidovem

“Robocop” intensywnie przygotowuje się do walki z Mamedem Khalidovem, który jest największą gwiazdą w ponad 15-letniej historii KSW. W całej karierze Khalidov stoczył 44 pojedynki, z których 31 kończył przez nokauty lub poddania.

Nagranie z treningów Soldića:

Kto waszym zdaniem wygra walkę wieczoru KSW 65: Soldić vs Khalidov?

Źródło: kswmma.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO