Wtorek, 21 Maja, 2024

Michał Materla wróci do KSW? Były mistrz chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim!

Michał Materla wróci do KSW? Były mistrz chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim!
Fot. YouTube
Opublikowane 4 listopada 2021, 09:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski po ostatniej gali dostał wiele ciekawych wyzwań. Tym razem swoją gotowość zgłosił sam Michał Materla.

“Cipao” dla największej polskiej organizacji MMA walczył przez 15 lat. Stoczył w tym czasie 25 pojedynków i odniósł 16 zwycięstw. W kwietniu ogłosił nagle, że odchodzi z KSW i podziękował za wieloletnią współpracę. Fighter mocno zaskoczył wszystkich swoją decyzją, w tym również włodarzy organizacji.

Zawodnik postanowił związać się z EFM Show federacją prowadzoną przez jego brata. Stoczył dla niej zaledwie jeden pojedynek i dwa dni temu oświadczył, że razem z bratem kończy działalność w EFM.

Odsprzedajemy nasze akcje dotychczasowym wspólnikom, którzy mają inną wizję na dalszy rozwój tego projektu. My natomiast będziemy dalej kontynuować przygodę ze sztukami walki i MMA – czytamy w oświadczeniu, które trafiło na social media.

Szybko pojawiły się pytania, czy teraz zawodnik powróci do KSW. Materla rzucił już wyzwanie kolejnemu rywalowi, który na ostatniej gali zmierzył się z “Bombardierem”. Mariusz Pudzianowski znokautował swojego przeciwnika w zaledwie 18 sekund.

Po tym zwycięstwie dostał wyzwanie od Mameda Khalidova, Phila De Friesa, Roberto Soldicia i kilku innych zawodników. Sporo mówiło się o starciu z mistrzem KSW w wadze średniej, jednak ostatecznie Pudzianowski przyznał, że traktował swoje wypowiedzi jako formę żartu i tak naprawdę nie chciałby walczyć z Mamedem.

W ostatnim wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty Khalidov przyznał, że Serigne Ousmane Dia nie był odpowiednim rywalem dla Polaka. Zaproponował byłemu strongmanowi starcie z Michałem Materlą.

Ja mówię, że Mariusz potrzebuje jakiegoś… nie wiem, może z Michałem Materlą zawalczyć. Michał Materla kontra Pudzianowski. Wyobraź sobie. Pomyśl sobie, jaka to walka by była. Michał Materla vs Mariusz Pudzianowski.

Długo nie musieliśmy czekać na komentarz samego Materli. Fighter na swoich social mediach w jasny sposób dał do zrozumienia, że jak najbardziej jest zainteresowany takim pojedynkiem – SPRAWDZAM. “ALL IN” – napisał na Instagramie.

Wpis skomentował m.in. Artur Szpilka, Borys Mańkowski, czy Marcin Różalski, który napisał – Kupię bilet w pierwszym rzędzie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO