poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaFame MMAZnamy potencjalnego rywala Szymona Kołeckiego? Padło interesujące nazwisko!

Znamy potencjalnego rywala Szymona Kołeckiego? Padło interesujące nazwisko!

Cały czas nie wiadomo dla jakiej organizacji zawalczy Szymon Kołecki po odejściu z KSW. Wielu spodziewa się jego debiutu w FAME MMA, które ostatnimi czasy mocno postawiło na angaż profesjonalnych zawodników. Na poprzednich galach widzieliśmy m.in. Normana Parke, czy Borysa Mańkowskiego, a na najbliższej gali do klatki wejdzie kolejny zawodnik KSW – Marcin Wrzosek. Trener Okniński podał nazwisko rywala, z którym Kołecki mógłby się zmierzyć we freakowej organizacji.

Kołecki dla KSW stoczył łącznie 4 pojedynki i zwyciężył 3 razy przed czasem i raz po jednogłośnej decyzji. Nic nie wskazywało na to, że media obiegnie sensacyjna wiadomość o tym, że zawodnik odszedł z organizacji. Sam Kołecki wyjaśnił, że poszło o starcie z Tomaszem Narkunem.

Niepokonany Kołecki przyznał, że potrzebował znacznie więcej czasu na przygotowanie do walki takiej rangi niż dawała mu organizacja KSW. Chciał być w pełni gotowy na starcie z Narkunem, który zdominował kategorię półciężką i jest jednym z najlepszych zawodników w całej organizacji.

Po odejściu z KSW spekuluje się, gdzie może zawalczyć Mistrz Olimpijski. Mówi się o jego walce w FAME MMA, a trener Mirosław Okniński zaznacza, że Kołecki może zawalczyć, jeśli będzie taka możliwość.

„Szymon jest gotowy. Zwiąże się z federacją, która zaproponuje mu najlepsze warunki. Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość. Zrobi to dla dzieci.” – powiedział wczoraj Mirosław Okniński w rozmowie z „Boxdelem”.

„Boxdel” kontynuował i spytał trenera Oknińskiego oto, czy zna jakichś zawodników FAME nawiązując do tego z kim widziałby walkę Kołeckiego.

„Nie znam wszystkich zawodników FAME, nie interesuje się. Teraz miałem rozmowę i ktoś tam mówi – Mirek znasz tego zawodnika? W UFC walczył, jest dobry. Ja mówię, że ja się interesuje w UFC najbardziej wagą 93 kg, czy ciężką/półciężką. Ale lżejsze wagi mnie mniej interesują. W FAME obserwuje „Władcę Piekieł” (przyp. red. Amadeusz Ferrari), bo u mnie trenuje, a reszta mnie tak aż nie interesuje.” – odpowiedział.

„Pytałem Krzysztofa Radzikowskiego o jego dyspozycyjność przy walce z Szymonem Kołeckim, ale Krzysztof skromnie z pokorą powiedział, że trochę brakuje mu, żeby myśleć o walce z Szymonem. Kto mógłby być potencjalnym rywalem jeżeli Szymon dołączyłby do FAME’u?” – spytał „Boxdel”

Trener Okniński nie wahał się i od razu odpowiedział:

„Ja wiem. Na przykład Michał Materla. Chyba nie podpisał jeszcze umowy z KSW, jest jeszcze wolny w tej chwili. Możliwości są duże. Ale myślę, że jeżeli federacja FAME będzie chciała i spełni oczekiwania Szymona to Mistrz Olimpijski, człowiek, który nie przegrał żadnej walki w KSW może walczyć u Was.”

Przypomnijmy, że Michał Materla jakiś czas temu zakończył współpracę z KSW i zaangażował się w projekt EFM SHOW tworzony m.in. przez swojego brata. Materla był twarzą EFM SHOW, jednak po ostatniej gali w Bułgarii postanowił zrezygnować z tego projektu.

Zawodnik trenujący w Berserkers Team stoczył na gali w Sofii pojedynek z Moise Rimbonem, który postawił wysoką poprzeczkę. Materla wygrał po ciężkim boju przez decyzję sędziowską.

Całe nagranie tutaj:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze