Polska wygrywa z Andorą! Debiut Matty’ego Casha zaliczony [WIDEO]

Opublikowane 12 listopada 2021, 22:51
przez admin
0
0

Polska reprezentacja wygrywa z Andorą na wyjazdowym meczu. Nastroje po są co najmniej dwojakie.

Polacy pokonali reprezentację Andory 4:1. Niestety w drugiej połowie padła zaledwie jedna bramka. I to mimo tego, że rywale biało-czerwonych grali w dziesiątkę od pierwszej minuty meczu!

Polska – Andora 4:1

Polacy zrobili, co do nich należało, czyli zwyciężyli na wyjeździe z ostatnią w tabeli Andorą. I właściwie tyle dobrego o tym meczu można powiedzieć. Niestety sam obraz gry pozostawiał wiele do życzenia. Polacy konstruowali często mało składne akcje, a samo wykończenie było jeszcze gorsze.

W pierwszej połowie oglądaliśmy cztery bramki, a w drugiej zaledwie jedną, którą strzelił ponownie Robert Lewandowski. Nie pomogły zmiany wprowadzone przez Paulo Sousę. Gra była dosyć monotonna i mało dynamiczna. Specjaliści nie mają wątpliwości, że poziom zaprezentowany przez “Orły” w tym meczu, może nie wystarczyć na poniedziałkowy pojedynek z Węgrami.

Pozostaje cieszyć się z wygranej i mieć nadzieję, że Polacy w poniedziałek na murawę wyjdą bardziej zmobilizowani i skorzy do gry.