Niedziela, 19 Maja, 2024

Don Kasjo o potencjalnej walce z Szymonem Kołeckim: “Dla mnie bardzo łatwy pojedynek”

Don Kasjo o starciu z Szymonem Kołeckim na gali FAME: "Dla mnie bardzo łatwy pojedynek"
Fot. YouTube
Opublikowane 13 listopada 2021, 15:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z byłym zawodnikiem KSW Szymonem Kołeckim. Freak fighter jest przekonany, że wygrałby starcie.

Na początku miesiąca media obiegła wiadomość, że Szymon Kołecki zakończył współpracę z największą polską organizacją MMA. Wszystko ze względu na nieudane negocjacje w sprawie kolejnego starcia. KSW chciało, żeby Kołecki tym razem zmierzył się z mistrzem kategorii półciężkiej Tomaszem Narkunem.

Trener zawodnika Mirosław Okniński przyznał, że są trzy organizacje, na które stać Kołeckiego. Jest to UFC, do którego zawodnik na pewno nie przejdzie, KSW, z którego odszedł i FAME.

Według trenera jest duża szansa na to, że zawalczy właśnie w federacji freakowej. W rozmowie z Boxdelem przyznał – Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą, żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość.

Jeśli więc FAME znajdzie odpowiedniego rywala, a Kołecki dostanie satysfakcjonującą ofertę, zobaczymy kolejnego zawodnika KSW walczącego w poznańskiej organizacji. Były sztangista dołączy do grona, w którym znajduje się Popek, Norman Parke, Borys Mańkowski i niedługo Marcin Wrzosek.

Na ten moment wciąż brak konkretnych informacji w sprawie przyszłości Kołeckiego. Okniński w jednym z postów na Facebooku zaproponował nawet starcie z “Don Kasjo” na stadionie narodowym.

Freak fighter w ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco odniósł się do takiego zestawienia. Uważa, że byłoby to łatwe starcie, gdyż z większymi rywalami boksuje znacznie lepiej.

No myślę, że to by był bardzo łatwy dla mnie pojedynek. Powiem szczerze, że mi się gorzej boksuje z mniejszymi, czyli taką małą pi**ą, jaką jest Marcin Wrzód. Gorzej boksuje niż z większymi – stwierdził Życiński.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO