środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMADon Kasjo o potencjalnej walce z Szymonem Kołeckim: "Dla mnie bardzo łatwy...

Don Kasjo o potencjalnej walce z Szymonem Kołeckim: „Dla mnie bardzo łatwy pojedynek”

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z byłym zawodnikiem KSW Szymonem Kołeckim. Freak fighter jest przekonany, że wygrałby starcie.

Na początku miesiąca media obiegła wiadomość, że Szymon Kołecki zakończył współpracę z największą polską organizacją MMA. Wszystko ze względu na nieudane negocjacje w sprawie kolejnego starcia. KSW chciało, żeby Kołecki tym razem zmierzył się z mistrzem kategorii półciężkiej Tomaszem Narkunem.

Trener zawodnika Mirosław Okniński przyznał, że są trzy organizacje, na które stać Kołeckiego. Jest to UFC, do którego zawodnik na pewno nie przejdzie, KSW, z którego odszedł i FAME.

Według trenera jest duża szansa na to, że zawalczy właśnie w federacji freakowej. W rozmowie z Boxdelem przyznał – Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla FAME nie będzie walczył, ale teraz powiedział, że jego dzieci bardzo chcą, żeby zawalczył dla FAME’u i mówi, że teraz zawalczy, jeśli będzie taka możliwość.

Jeśli więc FAME znajdzie odpowiedniego rywala, a Kołecki dostanie satysfakcjonującą ofertę, zobaczymy kolejnego zawodnika KSW walczącego w poznańskiej organizacji. Były sztangista dołączy do grona, w którym znajduje się Popek, Norman Parke, Borys Mańkowski i niedługo Marcin Wrzosek.

Na ten moment wciąż brak konkretnych informacji w sprawie przyszłości Kołeckiego. Okniński w jednym z postów na Facebooku zaproponował nawet starcie z „Don Kasjo” na stadionie narodowym.

Freak fighter w ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco odniósł się do takiego zestawienia. Uważa, że byłoby to łatwe starcie, gdyż z większymi rywalami boksuje znacznie lepiej.

No myślę, że to by był bardzo łatwy dla mnie pojedynek. Powiem szczerze, że mi się gorzej boksuje z mniejszymi, czyli taką małą pi**ą, jaką jest Marcin Wrzód. Gorzej boksuje niż z większymi – stwierdził Życiński.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.