Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Krzysztof Radzikowski pokona Piotra “Bestię” Piechowiaka? Bukmacherzy wskazali faworyta walki na FAME 12

Krzysztof Radzikowski pokona Piotra "Bestię" Piechowiaka? Bukmacherzy wskazali faworyta walki na FAME 12
Fot. Instagram
Opublikowane 15 listopada 2021, 18:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko kilka dni dzieli nas od ostatniej gali FAME w tym roku. Karta walk jest naprawdę emocjonująca, a w klatce zobaczymy wielu ciekawych zawodników.

Swój całkowity debiut w formule MMA zaliczy Krzysztof Radzikowski, jeden z najbardziej utytułowanych strongmanów w Polsce i podopieczny legendy tego sportu Mariusza Pudzianowskiego. Radzikowski to ulubieniec publiczność, który ma duży szacunek wśród kibiców.

Do pierwszej walki w życiu Krzysztof przygotowuje się w klubie Ankos MMA pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce Andrzeja Kościelskiego. Debiutant musiał przejść dużą przemianę i zrzucił ponad 30 kilogramów. Do klatki wniesienie prawdopodobnie około 120 kilogramów.

Nie wiadomo jednak w jakiej formie jest były strongman i na ile rund starczy mu tlenu. Radzikowski nie będzie miał łatwego debiutu, gdyż jego rywalem będzie bardziej doświadczony Piotr “Bestia” Piechowiak, który w klatce walczył już dwukrotnie.

“Bestia” zadebiutował w starciu z Najmanem, którego pokonał w jedną minutę. W kolejnym pojedynku Piechowiak zmierzył się z Piotrem Szeligą na gali FAME 8. Tym razem ku zaskoczeniu wszystkich walka zakończyła się poddaniem po tym, jak “Szeli” odklepał w trzeciej rundzie.

Kursy bukmacherskie na walkę Krzysztof Radzikowski vs Piotr Piechowiak

Nie ma dużego zaskoczenia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. “Bestia” ma większe doświadczenie w klatce, więc to on jest faworytem tego starcia. Nie można jednak skreślać Radzikowskiego. W wadze ciężkiej jeden cios jest w stanie odwrócić losy pojedynku.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kursy bukmacherskie:

  • Kurs na zwycięstwo Krzysztofa Radzikowskiego – 2.15
  • Kurs na zwycięstwo Piotra “Bestii” Piechowiaka– 1.58

Mało prawdopodobnie jednak jest to, że starcie odbędzie się na pełnym dystansie. Walka powinna zakończyć się przed czasem i warto zwrócić uwagę na kursy, jakie w tym przypadku oferuje BetClic.

Kurs na zwycięstwo “Bestii” przed czasem to 1.85. Natomiast kurs na to, że Radzikowski znokautuje lub podda Piechowiaka, wynosi dużo więcej, bo aż 2.60.

Bukmacher oferuje znacznie większe kursy na poddanie. Być może “Bestia” będzie w stanie powtórzyć swój wyczyn z gali FAME 8 i ponownie zaskoczy wszystkich kibiców, zmuszając rywala do odklepania.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO