Sobota, 18 Maja, 2024

Tańcula vs Murański walką wieczoru FAME 12? Zaskakujące słowa Boxdela! “To może być ostatnia walka. Po mojej może odbyć się Jacka z Tańculą”

Tańcula vs Murański walką wieczoru FAME 12? Zaskakujące słowa Boxdela! "To może być ostatnia walka. Po mojej może odbyć się Jacka z Tańculą"
Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 19 listopada 2021, 06:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Docierają do nas kolejne zaskakujące informacje w sprawie gali FAME 12. Tym razem “Boxdel” zdradził, że może dojść do dużych zmian na karcie walk.

W main evencie jutrzejszej gali Kasjusz Życiński ma zawalczyć z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Co ciekawe, podczas wczorajszego cage’a “Don Kasjo” rzucił wyzwanie “Boxdelowi”, który zdecydował się na starcie. Oznacza to, że na jednej gali Życiński stoczy dwa pojedynki jeden po drugim.

Freak fighter jest gotowy od razu po starciu z byłym mistrzem KSW zmierzyć się z Michałem Baronem i wyjaśnić konflikt. To jednak nie wszystko. Zaledwie tydzień przed galą kontuzji doznał Mateusz Murański, który miał stoczyć rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą.

Sprawa jest na tyle poważna, że Mateusza postanowił zastąpić jego ojciec Jacek. Starcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że gala FAME 12 pobije rekordy sprzedaży PPV. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że to właśnie zestawienie Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula powinno być main eventem.

“Boxdel” w ostatnim wywiadzie dla FAME NEWS potwierdził, że może dojść do zmiany na karcie walk. Co-main eventem będą pojedynki Kasjusza Życińskiego, natomiast w walce wieczoru zobaczymy Murańskiego i Tańculę.

Duże znaczenie na zmianę kolejności pojedynków ma “klatka rzymska”, czyli specjalnie stworzona na życzenie Jacka Murańskiego klatka o wymiarach 3×3 metry. To właśnie ona była głównym warunkiem, jaki postawił swojemu przeciwnikowi.

“BOXDEL” O ZMIANIE KOLEJNOŚCI WALK NA FAME 12

Włodarz FAME w wywiadzie przyznał, że wiele wskazuje na to, iż “Muran” i Tańcula stoczą ostatni pojedynek na gali:

Nie wiem, jak to jest rozplanowane logistycznie z tą klatką rzymską, ale wiem, że ostatnia walka to może nie być właśnie ta Kasjo – Wrzosek, tylko Tańcula z Muranem mogą być ostatnią walką.

Nie jestem w stanie teraz tego potwierdzić, ale może tak być. Tak może być zmiana kolejności ze względu na to, że przed main eventem wtedy będzie koncert. My skonstruujemy klatkę w oktagonie – powiedział “Boxdel”.

Nie jestem w stanie teraz powiedzieć, bo nie wiem na pewno. Ja walczę na pewno po Wrzosku. Nie ma pomiędzy nami nic innego, tylko właśnie po mojej walce może odbyć się walka Jacka z Tańculą. Ta klatka zostanie rozłożona, żeby potem jej nie składać. Coraz bardziej realne mi się to wydaje – dodał włodarz FAME.

“Boxdel”, który udzielał wywiadu w środku nocy przyznał, że nie jest w stanie na ten moment potwierdzić tej informacji. Organizacja zapewne odniesie się do jego słów i najpóźniej na dzisiejszej ceremonii ważenia poznamy kolejność pojedynków.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO