poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) "Don Kasjo" po walce z Wrzoskiem zmierzy się z "Boxdelem"! Stoczy...

(VIDEO) „Don Kasjo” po walce z Wrzoskiem zmierzy się z „Boxdelem”! Stoczy dwa pojedynki na FAME 12!

Żaden z kibiców nie mógł spodziewać się takiego obrotu spraw. Podczas wczorajszego cage’a Michał „Boxdel” Baron i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński umówili się na pojedynek. Mają zawalczyć na sobotniej gali!

W main evencie FAME 12 Kasjusz Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Freak fighter już po raz kolejny zawalczy z profesjonalnym zawodnikiem. Również i tym razem będzie to starcie w formule bokserskiej zakontraktowane na pięć rund.

Jak się jednak okazało podczas wczorajszego cage’a, Kasjusz Życiński będzie miał także okazję na wyjaśnienie w klatce swojego konfliktu z włodarzem organizacji „Boxdelem”.

W trakcie ostatniej konferencji „Don Kasjo” i Baron wdali się w ostrą wymianę zdań. „Boxdel” przez długi czas nie reagował na wyzwiska i ostre słowa ze strony Życińskiego, jednak w końcu nie wytrzymał.

– Dopierdoliłbym ci, ale zostawię to sobie na ważenie, żeby Cię dzień przed walką doj**ać. Będziesz roz**bany. Psychicznie cię rozpi**dole. Zawsze dawałem ci pie**olić na mój temat, tym razem zobaczysz. Chciałbym, żeby Zombie (przyp. red. Marcin Wrzosek) cię naj**ał i żeby nie było żadnej dyskusji jak w przypadku Normana.

Jest mi wstyd, że wtedy się tak zachowałem. Nie dam ci się wyzywać. Miej szacunek, bo FAME dało ci 3 razy więcej dotarcia, niż miałeś przed pierwszą walką. Dało ci rozwój. Ja z Wojtkiem byliśmy osobami, które chciały i cię zrekrutowały. Nie dajesz mi żadnego szacunku – powiedział na konferencji „Boxdel”.

„DON KASJO” ZAWALCZY Z „BOXDELEM” NA GALI FAME 12

Podczas wczorajszego programu Baron oraz Życiński stanęli twarzą w twarz i wymienili kilka ostrych zdań. W końcu „Don Kasjo” zaproponował, że po starciu z Marcinem Wrzoskiem, może zawalczyć z włodarzem FAME.

I co, na ile rund? Uznajmy, że ja jestem chętny na coś takiego. To będzie śmieszne. Ale to musi najpierw zadecydować firma. Jeżeli oni się nie zgodzą to nie – powiedział Boxdel, który nieskutecznie próbował przekonać Życińskiego do formuły MMA.

Dyskusję zawodników przerwał prowadzący, który potwierdził – Jest zgoda na walkę! Góra się zgodziła! – Po tych słowach zaprosił rywali na face to face. Doszło do przepychanki, a „Boxdel” zapowiedział, że rozniesie Życińskiego w starciu na FAME 12.

Przepycham cię jak szmatę. Tak samo będziesz przepchany, jak Norman cię przepchał – oświadczył włodarz organizacji.

Po zakończonym cage’u „Boxdel” na swoich social mediach potwierdził udział w gali FAME 12 i bokserskie starcie z Kasjuszem Życińskim.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze