Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) “Don Kasjo” po walce z Wrzoskiem zmierzy się z “Boxdelem”! Stoczy dwa pojedynki na FAME 12!

(VIDEO) "Don Kasjo" po walce z Wrzoskiem zmierzy się z "Boxdelem"! Stoczy dwa pojedynki na FAME 12!
Fot. YouTube
Opublikowane 19 listopada 2021, 02:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Żaden z kibiców nie mógł spodziewać się takiego obrotu spraw. Podczas wczorajszego cage’a Michał “Boxdel” Baron i Kasjusz “Don Kasjo” Życiński umówili się na pojedynek. Mają zawalczyć na sobotniej gali!

W main evencie FAME 12 Kasjusz Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Freak fighter już po raz kolejny zawalczy z profesjonalnym zawodnikiem. Również i tym razem będzie to starcie w formule bokserskiej zakontraktowane na pięć rund.

Jak się jednak okazało podczas wczorajszego cage’a, Kasjusz Życiński będzie miał także okazję na wyjaśnienie w klatce swojego konfliktu z włodarzem organizacji “Boxdelem”.

W trakcie ostatniej konferencji “Don Kasjo” i Baron wdali się w ostrą wymianę zdań. “Boxdel” przez długi czas nie reagował na wyzwiska i ostre słowa ze strony Życińskiego, jednak w końcu nie wytrzymał.

– Dopierdoliłbym ci, ale zostawię to sobie na ważenie, żeby Cię dzień przed walką doj**ać. Będziesz roz**bany. Psychicznie cię rozpi**dole. Zawsze dawałem ci pie**olić na mój temat, tym razem zobaczysz. Chciałbym, żeby Zombie (przyp. red. Marcin Wrzosek) cię naj**ał i żeby nie było żadnej dyskusji jak w przypadku Normana.

Jest mi wstyd, że wtedy się tak zachowałem. Nie dam ci się wyzywać. Miej szacunek, bo FAME dało ci 3 razy więcej dotarcia, niż miałeś przed pierwszą walką. Dało ci rozwój. Ja z Wojtkiem byliśmy osobami, które chciały i cię zrekrutowały. Nie dajesz mi żadnego szacunku – powiedział na konferencji “Boxdel”.

“DON KASJO” ZAWALCZY Z “BOXDELEM” NA GALI FAME 12

Podczas wczorajszego programu Baron oraz Życiński stanęli twarzą w twarz i wymienili kilka ostrych zdań. W końcu “Don Kasjo” zaproponował, że po starciu z Marcinem Wrzoskiem, może zawalczyć z włodarzem FAME.

I co, na ile rund? Uznajmy, że ja jestem chętny na coś takiego. To będzie śmieszne. Ale to musi najpierw zadecydować firma. Jeżeli oni się nie zgodzą to nie – powiedział Boxdel, który nieskutecznie próbował przekonać Życińskiego do formuły MMA.

Dyskusję zawodników przerwał prowadzący, który potwierdził – Jest zgoda na walkę! Góra się zgodziła! – Po tych słowach zaprosił rywali na face to face. Doszło do przepychanki, a “Boxdel” zapowiedział, że rozniesie Życińskiego w starciu na FAME 12.

Przepycham cię jak szmatę. Tak samo będziesz przepchany, jak Norman cię przepchał – oświadczył włodarz organizacji.

Po zakończonym cage’u “Boxdel” na swoich social mediach potwierdził udział w gali FAME 12 i bokserskie starcie z Kasjuszem Życińskim.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO