Sobota, 18 Maja, 2024

Marcin Wrzosek ruszył na kibica po przegranej z Don Kasjo! Jest nagranie z zajścia (VIDEO)

Opublikowane 21 listopada 2021, 16:29
przez FW
0
0
2 komentarze

Kolejne kontrowersje z udziałem Marcina Wrzoska! Zawodnik KSW przegrał przez jednogłośną decyzję z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim i ewidentnie nie zgadza się z werdyktem. Za kulisami doszło do awantury, ponieważ zawodnik rzucił się na “Don Kasjo” i chciał kolejnej konfrontacji. Teraz do sieci trafiło nagranie, gdzie widzimy co działo się zaraz po opuszczeniu oktagonu!

  • Marcin Wrzosek zaatakował kibica po przegranej!

Walce bokserskiej pomiędzy “Don Kasjo”, a Wrzoskiem towarzyszyły ogromne emocje. Były widoczne nie tylko u samych zawodników, którzy wymieniali wobec siebie liczne obelgi ale i także na trybunach, gdzie znaczna większość kibicowała Życińskiemu, jednak byli też tacy, którzy chcieli, aby Wrzosek raz na zawsze rozprawił się z freak fighterem.

Życiński zaskoczył jednak wszystkich, którzy twierdzili, że ten tylko imprezuje i nie skupia się na przygotowaniach do walki. Bardzo dobra kondycja zawodnika i liczniej wyprowadzane ciosy zadecydowały o tym, że sędziowie punktowi byli jednogłośni. Może faktycznie kibice i zawodnicy słusznie mówią, że jeden sędzia trochę za bardzo się zagalopował punktując 30-25, natomiast kolejni punktowali 29-28, 29-28, więc tak czy inaczej zwycięstwo powędrowałoby na konto “Don Kasjo”.

Jeśli ktoś ma wątpliwości głos w sprawie walki zabrał też ekspert boksu Mateusz Borek, który wypunktował zwycięstwo właśnie Życińskiego.

Przypomnijmy, że walka ta dla Marcina Wrzoska miała oznaczać być, albo nie być w federacji KSW. Na galę do Gdańska wybrał się jeden z szefów KSW – Maciej Kawulski, który razem z Mamedem Khalidovem wspierali Wrzoska.

“Kawul” twierdził, że jeśli Wrzosek przegra z Życińskim to zostanie zwolniony z KSW. Podobny głos zabrał też Martin Lewandowski. Jak będzie? Zobaczymy, ponieważ Wrzosek będzie składał protest. Nie wiemy jak na całą sytuację zaopatruje się Kawulski, jednak o wszystkim z pewnością będziemy Was informować.

Po walce Życiński krzyczał w stronę szefa KSW – “Zajebiście się czuje. Widziałem, że jest tu Maciek Kawulski i osobiście przyjechał zwolnić tego wrzoda z KSW. Więc zajebiście niech wypi**dala. Mam nadzieję, że Maciek dotrzyma słowa, a nie co niektórzy raz mówią tak, a raz tak.

Po opuszczeniu klatki przez Marcina Wrzoska było bardzo gorąco. Jeden z kibiców nie umiał powstrzymać emocji na wodzy i zapewne skierował kilka słów do Wrzoska, bądź pokazał mu niewłaściwy gest palcem.

“Polish Zombie” nie czekał długo i od razu postanowił uciszyć kibica. Powstało ogromne zamieszanie co było słychać również w studio podczas wypowiedzi Artura Gwoździa i Mateusza Murańskiego.

Teraz pojawiło się nagranie:

Na zapleczu również doszło do awantury pomiędzy Wrzoskiem, a tym razem Życińskim. Zawodnik KSW rzucił się na „Don Kasjo” i chciał się z nim skonfrontować. Z jego ust padły słowa – „Sędzia ku**a z Gdańska?” – mówi Wrzosek. „Co Wy z tymi sędziami odpierd***ie, co to jest” – dodała jedna osób z narożnika Wrzoska.

Naprzeciwko zawodników stanął „Boxdel„, który od razu interweniował oraz Krzysztof Rozpara. Wideo z zajścia dostępne poniżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO