Niedziela, 19 Maja, 2024

“Don Kasjo” o Arturze Szpilce: “Gość się zagubił. To jest kompleks Don Kasjo”

"Don Kasjo" o Arturze Szpilce: "Gość się zagubił. To jest kompleks Don Kasjo"
Fot. YouTube
Opublikowane 23 listopada 2021, 08:54
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze

Kasjusz Życiński po ostatniej gali FAME 12 odniósł się do słów Artura Szpilki. Stwierdził, że zawodowy pięściarz ma kompleks “Don Kasjo”.

Na gai FAME 12 Życiński w main evencie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Freak fighter na pełnym dystansie wypunktował byłego mistrza KSW i wygrał po decyzji sędziów, z którą jednak nie wszyscy się zgadzają.

Co istotne, porażka Wrzoska wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Został on tymczasowy zwolniony z organizacji KSW. Na ten moment nie ma szansy na powrót, więc prawdopodobnie zobaczymy go niedługo walczącego w innej federacji MMA.

Pomiędzy Wrzoskiem i Życińskim było sporo złej krwi. W wywiadzie dla kanału FAME NEWS freak fighter przyznał, że nie lubi takich ludzi, jak były mistrz KSW.

Nie szanuję takich ludzi. Gość co uważa się za prawilniaka, a używa słów, których nie zna znaczenia, to naprawdę nie lubię takich ludzi – przyznał Życiński.

Zawodnik FAME odniósł się również do ostatniego wywiadu Artura Szpilki. Wypowiedź pięściarza również nie spodobała się Życińskiemu, który postanowił pozostawić w tej sprawie komentarz.

Nie podobał mi się wywiad Artura Szpilki, gdzie mówi: “No ja jestem za Wrzoskiem, bo wiesz, to jest sportowiec, a Kasjusz to mi się nie podoba, bo używa tych słów na C,F,P”. Ja mówię kurde, chłop oglądał chyba coś innego, naprawdę gość się zagubił.

– To są ci ludzie właśnie, nie sprawdzą, ktoś im powie, to jest kompleks “Don Kasjo”. Skoro tak mówi, ja nigdy nie użyłem takich słów, nawet Marcin Różalski też zauważył wiele plusów u mnie. Jakby prześledził wszystko, to by zobaczył, że nigdy bez podstaw nie nazywam kogoś kimś.

SPRAWDŹ WYWIAD Z “DON KASJO” DLA PORTALU FANSPORTU.PL:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO