piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMA"Don Kasjo" o Arturze Szpilce: "Gość się zagubił. To jest kompleks Don...

„Don Kasjo” o Arturze Szpilce: „Gość się zagubił. To jest kompleks Don Kasjo”

Kasjusz Życiński po ostatniej gali FAME 12 odniósł się do słów Artura Szpilki. Stwierdził, że zawodowy pięściarz ma kompleks „Don Kasjo”.

Na gai FAME 12 Życiński w main evencie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Freak fighter na pełnym dystansie wypunktował byłego mistrza KSW i wygrał po decyzji sędziów, z którą jednak nie wszyscy się zgadzają.

Co istotne, porażka Wrzoska wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Został on tymczasowy zwolniony z organizacji KSW. Na ten moment nie ma szansy na powrót, więc prawdopodobnie zobaczymy go niedługo walczącego w innej federacji MMA.

Pomiędzy Wrzoskiem i Życińskim było sporo złej krwi. W wywiadzie dla kanału FAME NEWS freak fighter przyznał, że nie lubi takich ludzi, jak były mistrz KSW.

Nie szanuję takich ludzi. Gość co uważa się za prawilniaka, a używa słów, których nie zna znaczenia, to naprawdę nie lubię takich ludzi – przyznał Życiński.

Zawodnik FAME odniósł się również do ostatniego wywiadu Artura Szpilki. Wypowiedź pięściarza również nie spodobała się Życińskiemu, który postanowił pozostawić w tej sprawie komentarz.

Nie podobał mi się wywiad Artura Szpilki, gdzie mówi: „No ja jestem za Wrzoskiem, bo wiesz, to jest sportowiec, a Kasjusz to mi się nie podoba, bo używa tych słów na C,F,P”. Ja mówię kurde, chłop oglądał chyba coś innego, naprawdę gość się zagubił.

– To są ci ludzie właśnie, nie sprawdzą, ktoś im powie, to jest kompleks „Don Kasjo”. Skoro tak mówi, ja nigdy nie użyłem takich słów, nawet Marcin Różalski też zauważył wiele plusów u mnie. Jakby prześledził wszystko, to by zobaczył, że nigdy bez podstaw nie nazywam kogoś kimś.

SPRAWDŹ WYWIAD Z „DON KASJO” DLA PORTALU FANSPORTU.PL:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze