Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Murański przeszedł operację i zapowiada rewanż z Tańculą! “Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, ale wiem, co może przynieść rewanż…”

Murański przeszedł operację i zapowiada rewanż z Tańculą! "Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, a wiem, co może przynieść rewanż..."
Fot. YouTube
Opublikowane 25 listopada 2021, 13:28
przez Przemek Krautz
0
0
37 komentarzy

Jacek Murański na swoich social mediach zapowiedział, że w rewanżu z Arkadiuszem Tańculem będzie w pełni zdrowy i nie da rywalowi żadnych szans.

W słowa Jacka Murańskiego przestała wierzyć większość kibiców. Przed debiutem słyszeliśmy wiele historii z jego udziałem. Miał on również roznieść Tańculę w starciu na FAME 12. Tak się jednak nie stało. W klatce nie miał najmniejszych szans.

Przez cztery rundy Murański jedynie kilka razy kopnął Tańculę, ugryzł go i wielokrotnie złamał zasady pojedynku, za co w końcu został zdyskwalifikowany. Popisał się jednak dużą wytrzymałością, gdyż przez cały czas przyjmował mocne ciosy przeciwnika.

Po przegranej tłumaczył, że walczył z jedną sprawną kończyną. Miał mieć zerwany lewy biceps, zerwane więzadło w prawej nodze oraz kontuzję prawego łokcia.

Jacek oświadczył, że czekają go trzy operacje. Przeszedł już jedną, po której przekazał, że w rewanżu będzie w pełni zdrowy i gotowy na starcie z Arkadiuszem Tańculą.

Także tak to wyglądało jeszcze parę godzin temu. Już jest po pierwszej operacji zerwanego bicepsa lewej ręki. Jeszcze tylko czekające mnie dwie operacje, czyli więzadło w prawej nodze i łokieć ( artroskopia) i mogę wracać na… rewanż.

Nie miałem czym atakować ani czym się bronić , jedyny mój oręż w tej walce to był CHARAKTER. Otrzymałem kilkadziesiąt czystych uderzeń i… dalej stałem dalej, byłem w boju – napisał na swoim Instagramie.

Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, ale wiem, co może przynieść rewanż. Tańcula nie był w stanie skończyć mnie walczącego bez ręki, to co on jeszcze ponadto może mi zrobić… A moja odporność na uderzenia się nie zmieni – różnica będzie tylko taka , że rewanż to nie będzie walka , w którą wszedłem w miejsce kontuzjowanego syna @mateusz_muranski tym razem będę miał wszystkie sprawne kończyny…. – dodał.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO