Niedziela, 19 Maja, 2024

Denis Załęcki razem ze swoim ojcem chce zawalczyć 2vs2 z Murańskimi! “Taka walka nie trwałaby dłużej niż 20-30 sekund”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 29 listopada 2021, 09:24
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Znany z walk na gołe pięści Denis Załęcki przyznał, że razem ze swoim ojcem mógłby zmierzyć się z Jackiem Murańskim i jego synem Mateuszem.

Rodzina Murańskich w tym roku zaliczyła swój debiut w sportach walki. Najpierw na FAME 10 z Arkadiuszem Tańculą zmierzył się Mateusz, który przegrał po decyzji sędziów. Następnie w krótkich czasie stoczył trzy kolejne starcia, a jego aktualny bilans to trzy zwycięstwa i jedna porażka.

Jego ojciec Jacek zadebiutował podczas ostatniej gali FAME 12. Początkowo w klatce zobaczyć mieliśmy Mateusza w rewanżu z Tańculą, jednak doznał kontuzji. Na tydzień przed galą Jacek podpisał nowy kontrakt na starcie w klatce rzymskiej.

Specjalnie na życzenie Murańskiego organizacja zleciła stworzenie klatki o wymiarach 3×3 metry. Nie pomogła ona jednak Jackowi, który w walce nie pokazał niczego i został zmasakrowany przez młodszego i bardziej doświadczonego Tańculę.

Już jakiś czas temu pojawił się pomysł walki 2vs2. Starcie z Murańskimi proponował Piotr Szeliga, który miałby bić się u boku Tańculi. Teraz głos zabrał Denis Załęcki, który przyznał, że razem ze swoim ojcem mógłby zmierzyć się z Jackiem i Mateuszem.

Dla Murańskich byłoby to jednak duże wyzwanie. “Bad Boy” ma na swoim koncie m.in. występy w takich organizacjach jak Wotore, GROMDA, The War czy ostatnio EFM Show, gdzie na gali w Bułgarii w 45 sekund brutalnie znokautował Jussiego Halonenena i wysłał go do szpitala ze złamanym oczodołem.

Fighter w wywiadzie dla portalu mma.pl przyznał, że również jego ojciec trenuje sporty walki i dodał, że pojedynek Załęckich z Murańskimi trwałby maksymalnie 30 sekund.

Fajne rozwiązanie, bo nie ma gdzie uciekać – powiedział o klatce rzymskiej – Chętnie wziąłbym mojego ojca, bo trenuje sporty walki. Ostatnio wygrał puchar Polski w Szczecinie, byliśmy z dwa miesiące temu czy miesiąc. Trochę gubię się czasowo, bo za dużo spraw na głowie i chętnie bym wyszedł z takimi Murańskimi. Ojciec – syn, duet, my tak samo. Myślę, że taka walka nie potrwałaby dłużej niż 20-30 sekund.

Źródło: YouTube mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO