Niedziela, 19 Maja, 2024

Jacek Murański zaskakuje! Słowa uznania w stronę Tańculi! “Silny, młody wilk, ma mocny cios. Najman nie mógłby mu butów wiązać”

Jacek Murański zaskakuje! Słowa uznania w stronę Tańculi! "Silny, młody wilk, ma mocny cios. Najman nie mógłby mu butów wiązać"
Fot. YouTube
Opublikowane 29 listopada 2021, 10:10
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze

Jacek Murański przeszedł już pierwszą operację i gdy w pełni odzyska zdrowie po kontuzjach, zamierza zrewanżować się Arkadiuszowi Tańculi.

Takiego pojedynku nikt się nie spodziewał. Zaledwie tydzień przed galą Jacek zdecydował się zastąpić Mateusza, który miał doznać poważnej kontuzji, jakim było złamanie kości gnykowej. “Muran” nie miał więc czasu na przygotowanie do starcia, jednak zapowiadał, że rozniesie rywala.

Także jego syn Mateusz typował, że pojedynek zakończy się ciężkim nokautem na Tańculi w maksymalnie 60 sekund. Tak się jednak nie stało. Starcie całkowici zdominował “Aroy”, który nie dał najmniejszych szans Murańskiemu.

Tańcula rozbijał swojego przeciwnika przez cztery rundy. W końcu Jacek został zdyskwalifikowany, co mocno nie spodobało się Arkadiuszowi. Umiejętności Murańskiego zostały zweryfikowane, a sam debiutant opuścił klatkę ze zmasakrowaną twarzą.

“Muran” po przegranej oświadczył, że walczył z jedną sprawną kończyną i czekają go trzy operacje. Kilka dni temu przeszedł pierwszą z nich i zapowiedział, że kiedy odzyska zdrowie i będzie w pełni przygotowany, to ponownie zmierzy się z Tańculą, jednak tym razem pojedynek będzie wyglądał inaczej.

Co ciekawe, Murański, który jest mocno skonfliktowany z “Aroyem”, tym razem w wywiadzie dla portalu mma.pl wypowiedział się o nim pozytywnie. Przyznał, że jego ciosy był naprawdę mocne i nazwał swojego rywala “młodym wilkiem”.

– Marcina Najmana traktuję w kategoriach lekko pół śmiesznych. W przeciwieństwie do Tańculi, o którym mówiłem zresztą wcześniej jeszcze, jak nie doszło do naszej walki… Mówiłem, gdy byłem połączony na face-to-face syna, że po tym, co widziałem z Malczyńskim, to Tańcula ma mocny, potężny cios.

Jakby sportowo, pomijając co o nim sadzę jako o człowieku, to jako zawodnik jest młody, silny, młody wilk, ma mocny cios i taktycznie czuje walkę. Gdzie Marcin Najman, a Arkadiusz Tańcula. Najman nie mógłby mu wiązać butów, nic nie mówiąc o ich wyczyszczeniu.

Źródło: YouTube MMAPLtv

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO