Piątek, 24 Maja, 2024

Zaskakujące wieści dot. Złotej Piłki! Nowość na gali od organizatorów!

fot: YouTube
Opublikowane 29 listopada 2021, 19:27
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Powoli rozpoczynamy odliczanie minut do rozstrzygnięcia wyników gali Złotej Piłki. Tuż przed ceremonią organizatorzy podgrzali i tak gorącą atmosferę!

Messi czy Lewandowski, Lewandowski czy Messi – te rozważania od kilku dni w piłkarskim świecie przewijają się najczęściej. Coraz więcej źródeł donosi o kolejnej wygranej Argentyńczyka, ale nie możemy być niczego w 100% pewni do momentu ogłoszenia faktycznego tegorocznego zwycięzcy na wieczornej gali w Paryżu.

Co więcej, do sieci właśnie trafiła informacja podana przez organizatorów gali. Opublikowali oni na Twitterze zaskakujący post!

Dodatkowa nagroda!

Mamy ogłoszenie. Dziś wieczorem przyznane zostaną dwie nowe nagrody”  – możemy przeczytać na Twitterze w kolejnym poście organizatora. Niestety drugą nagrodą nie będzie zaległa Złota Piłka za rok 2020, która zapewne trafiłaby do Roberta Lewandowskiego.

W programie “L’Equipe de Greg” ujawniono, że chodzi o nagrody dla najlepszego strzelca oraz najlepszej drużyny 2021 roku. Tą pierwszą z całą pewnością otrzyma Robert Lewandowski, który jest bezapelacyjnie najlepszym strzelcem bieżącego roku. “Lewy” trafiał do bramki już 64 razy i to w zaledwie w 54 spotkaniach.

Neymar poza pierwszą 15!

Zaskoczeniem jest również pozycja zawodnika PSG – Neymara. Organizatorzy opublikowali już drugą piętnastkę uczestników plebiscytu i znalazł się w niej brazylijski piłkarz. 29-letni napastnik zajął 16 miejsce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments