Wtorek, 21 Maja, 2024

Michał Materla i Szymon Kołecki w FAME? Krzysztof Rozpara odpowiada! “Mamy co najmniej kilka opcji. Pojawiły się rozmowy, szczególnie jeśli chodzi o…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2021, 13:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Prezes organizacji FAME zabrał głos w sprawie potencjalnego podpisania kontraktu z dwoma głośnymi na polskiej scenie MMA nazwiskami.

Szymon Kołecki niespodziewanie ogłosił, że kończy współpracę z organizacją KSW. Powodem takiej decyzji miały być negocjacje w sprawie kolejnego pojedynku byłego sztangisty. Federacja chciała, żeby zawalczył on z Tomaszem Narkunem.

Zawodnik tłumaczył, że organizacja dała mu zbyt mało czasu na przygotowanie. W odpowiedzi Kawulski oświadczył, że fighter nawet nie poruszył tego tematu i w rzeczywistości rozmowy w tej sprawie wyglądały całkiem inaczej.

Ostatecznie wszystko jednak obraca się wokół pieniędzy, jakie zawodnik chciałby dostać za kolejne starcie. Jego trener Mirosław Okniński przyznał, że jeśli KSW zaoferuje odpowiednią stawkę, Kołecki prawdopodobnie przyjmie ofertę. Pojawił się jednak pomysł walki w FAME, który wydaje się bardzo realny.

Natomiast sytuacja Michała Materli wygląda nieco inaczej, mimo że również i on niespodziewanie z dnia na dzień ogłosił, że odchodzi z KSW. Co ciekawe, poinformował o tym wszystkich, w tym również szefów organizacji za pośrednictwem wpisu na social mediach.

Materla zaangażował się w prowadzenie własnej organizacji EFM Show. Projekt jednak nie wypalił i zawodnik zdecydował się zakończyć swoją działalność w tej federacji. Dla EFM Show stoczył zaledwie jeden pojedynek na gali w Bułgarii.

Aktualnie Materla nie jest związany z żadną organizacją, tak samo, jak Szymon Kołecki. Część kibiców chciałaby zobaczyć zawodników w organizacji FAME. Fighterzy raczej nie chcieliby stoczyć żadnych freak fightów, jednak włodarze zapewne mają ciekawe pomysły na starcia dla takich zawodników.

W organizacji FAME widzieliśmy już pojedynki zawodowców z freakiem, starcia dwóch profesjonalnych fighterów MMA w formule “dirty boxing”, konfrontację w “klatce rzymskiej” o wymiarach 3×3 metry, czy też zawodnika wchodzącego do klatki dwukrotnie walka po walce.

O zakontraktowanie zawodników został zapytany Krzystof Rozpara, który gościł w programie “Jurasówka”. Przyznał, że prowadzone są rozmowy, jednak na ten moment nie może zdradzić zbyt wiele szczegółów.

Jesteśmy zainteresowani. Te rozmowy już się gdzieś pojawiły, szczególnie jeżeli chodzi o Kołeckiego. Kilka opcji co najmniej na to mamy. Nie mogę zdradzać szczegółów w tej chwili, ale takie rozmowy są prowadzone i myślę, że jest szansa, żeby wkrótce pojawiły się jakieś wiadomości.

Postaramy się, żeby to napięcie jeszcze zbudować, żeby ono jeszcze bardziej wzrosło, a potem dopiero będziemy ujawniać. Na razie jest to na etapie pomysłów, rozmów i miejmy nadzieję, że uda się to zakończyć pomyślnie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO