Wtorek, 21 Maja, 2024

Znamy kursy na wielki finał GROMDA 7! “Maximus” bez szans w walce z Domalikiem!? Stawką jest 100 tysięcy złotych

fot. GROMDA
Opublikowane 3 grudnia 2021, 09:04
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Został ostatni tydzień do gali GROMDA 7, na której odbędzie się kolejny wielki finał, a jego stawką będzie 100 tysięcy złotych i szansa na wzięcie udziału w mistrzowskim turnieju o pas GROMDY. Poznaliśmy własnie kursy bukmacherskie na pojedynek “Balboa” vs “Maximus”.

Kursy bukmacherskie GROMDA 7

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch zwycięzców poprzednich edycji – Bartłomiej “Balboa” Domalik zmierzy się z Dawidem “Maximusem” Żółtaszkiem.

Domalik ma mniejsze doświadczenie w walkach na gołe pięści od Żółtaszka. Do tej pory stoczył trzy pojedynki, wszystkie na gali GROMDA 5. Zawodnik trenujący u mistrza świata oraz legendy polskiego kickboxingu Łukasza Jarosza w Jarosz Fight Club rozprawiał się kolejno z takimi rywalami jak: Patryk Tołkaczewski, Mariusz Kruczek i Michał Walczak.

“Balboa”, który w rankingu polskich zawodników walk na gołe pięści zajmuje 6. miejsce w zawodowej karierze zmierzył się w przeszłości z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Co ciekawe walka, która odbyła się na HFO Spartan Night zakończyła się remisem. Przypomnijmy, że niepokonany “Don Diego” jest numerem jeden, jeśli chodzi o zawodników walczących na gołe pięści.

Rywalem Domalika będzie Dawid Żółtaszek. Popularny “Maximus” z GROMDĄ związany jest od drugiej edycji, gdzie wziął udział wówczas w turnieju. W finale spotkał się właśnie z wyżej wspomnianym Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem! Żółtaszek musiał uznać wyższość rywala i zaliczył porażkę, jak dotąd jedyną w walkach na gołe pięści.

“Maximus” powrócił na ostatniej gali GROMDA 6, gdzie pewnie rozprawiał się z Danielem “Japa” Utkowskim, Arkadiuszem “Karabinem” Sauterem, a w finale z rezerwowym Mariuszem “Mario” Kruczkiem.

Aktualnie jego rekord wynosi 5 zwycięstw i 1 porażka. Jak będzie w wielkim finale podczas GROMDY 7? Przekonamy się już 10 grudnia.

Żółtaszek tak samo jak Domalik to bardzo dobry kickboxer z rekordem 16-5. Walczył dla takich organizacji jak IFC Fighting Championchip, Enfusion, Superkombat czy DSF. W zawodowym MMA popularny Maximus ma na swoim koncie 3 walki (2 zwycięstwa i porażka).

“Balboa” vs “Maximus” – kursy bukmacherskie GROMDA 7

Galę GROMDA 7 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic – wystarczy otworzyć konto tutaj.

Aktualna oferta na galę GROMDA 7 to możliwość obstawienia jednej, finałowej walki. Losowanie par turniejowych oraz super-fightów odbędzie się w czwartek (9 grudnia). Gala GROMDA 7 odbędzie się natomiast w piątek – 10 grudnia.

Kto wygra wielki finał GROMDA 7?

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

GROMDA 7 – PPV

Transmisja dostępna tylko w systemie PPV. Wykup swój dostęp tutaj.

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments