Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Zaatakowano piłkarzy Legii Warszawa! Policja wydała oświadczenie o całej sprawie

fot: YouTube
Opublikowane 13 grudnia 2021, 07:16
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj w godzinach wieczornych grupa kibiców Legii Warszawa zatrzymała autokar wiozący powracających z Płocka piłkarzy Wojskowych. Niedługo potem na miejscu pojawiła się policja. Teraz wydała specjalny komunikat o całym zajściu.

Cierpliwość kibiców stołecznego klubu zostaje ostatnio mocno sprawdzana przez zawodników Legii. Słaba dyspozycja i kompletnie nieudane wyniki sportowe sprawiły, że Wojskowi spadli na ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Gdy wracali z Płocka na trasie czekała nich delegacja osób niezadowolonych z całej sytuacji. O całym zajściu i pisaliśmy obszerniej TUTAJ.

Sytuację pod centrum treningowym Legii w swoim komunikacie opisała warszawska policja.

O godz. 19:45 w Książenicach pod ośrodkiem Legii zebrała się grupa kilkudziesięciu osób, które uniemożliwiły wjazd na teren ośrodka autokaru z piłkarzami. Na widok policjantów KSP osoby się rozbiegły. Na tę chwilę brak jest  informacji wskazujących na użycie siły wobec piłkarzy.

Faktycznie, pod centrum treningowym Legii mogło nie dojść do konfrontacji kibiców z piłkarzami, ponieważ autokar według naszych źródeł miał zostać zatrzymany na trasie Płock – Warszawa.

Źródło: Twitter.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments