Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Grabowski o trailerze i odejściu Mateusza Borka: „Ludzie nie zrozumieli. To nie dotyczyło się kobiet, tylko…”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 marca 2022, 09:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenie i losowanie par turniejowych przed galą GROMDA 8. Przy okazji wydarzenia szef federacji odpowiedział na pytania dotyczące Mateusza Borka.

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powraca. Już dzisiaj odbędzie się kolejny turniej, w którym zawalczy m.in. znany kibicom Łukasz „Goat” Parobiec, czy też Piotr „Capo” Półchłopek. Natomiast w extra fightcie Patryk „Gleba” Tołkaczewski zmierzy się z byłym mistrzem GLORY Saulo Cavalarim.

Po ostatniej fali krytyki pod adresem federacji doszło do sporego zamieszania. Trailer GROMDY wywołał dużo kontrowersji. Zrobiło się o nim naprawdę głośno i zebrał wiele negatywnych opinii. Dużej części odbiorców bardzo nie spodobała się zapowiedź dzisiejszej gali.

Mariusz Grabowski o trailerze i odejściu Mateusza Borka

Krytyka była na tyle duża, że z organizacji odszedł Mateusz Borek. Federacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała dziennikarzowi oraz potwierdziła, że ten wycofuje się z projektu, jakim jest GROMDA. Co ciekawe, to nie jedyna osoba, która zdecydowała się na taki krok. Po głośnej zapowiedzi z organizacji odeszła również jedna z ring girls.

– Tak, ludzie nie zrozumieli, jaki był przekaz tego, bo to na pewno nie dotyczyło się kobiet, tylko dotyczyło zasad, jakie panują w tym męskim świecie. Tak to powinno być odebrane, niektórzy odebrali to tak, jak chcieli.

Później po sytuacji z Mateuszem wszystko się skupiło na tym, żeby nie odchodził, żeby został i wszyscy już chwalili trailer. Nie ma co wracać do historii – powiedział Grabowski w rozmowie z fansportu.pl, którą znajdziesz poniżej.

Transmisja gali GROMDA 8 odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 18 marca o godzinie 20:00. Aby wykupić dostęp PPV na GROMDA 8 wystarczy kliknąć tutaj.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO GROMDA 8

Kursy bukmacherskie na galę GROMDA 8

Galę GROMDA 8 obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA GROMDA 8

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments