czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaKSWKawulski o powrocie Marcina Różalskiego do KSW: "Zasługuje na to, by go...

Kawulski o powrocie Marcina Różalskiego do KSW: „Zasługuje na to, by go pożegnać i…”

Szef organizacji KSW zabrał głos w sprawie powrotu Marcina Różalskiego, który niedawno zapowiedział, że ponownie zobaczymy go w akcji.

Ostatni raz „Różal” pojedynek w KSW stoczył jeszcze w 2017 roku. Później walczył jeszcze w kick-boxingu oraz na gołe pięści. Kibice czekają jednak na jego powrót do MMA, o którym zrobiło się głośno w ostatnim czasie, po tym, jak spotkał się z Maciejem Kawulskim w siedzibie KSW.

– Już niebawem Dziadki będą się gimnastykować, dobrzy Ludzie będą kibicować, a ci, co nie lubią kąsać i czekać na chwilę słabości i potknięcie, więc wszystko jak należy – zapowiedział na Instagramie pod zdjęciem z szefem największej polskiej organizacji.

Następnie w rozmowie z myMMApl potwierdził, że spotkanie dotyczyło kolejnego pojedynku. Wyjaśnił jednak, że nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale gdy dojdzie do walki, chce ją skończyć szybkim nokautem, jak miało to miejsce w przypadku starcia z Fernando Rodriguesem Jr.

Szef KSW o powrocie „Różala”

Głos w sprawie powrotu Różalskiego zabrał Maciej Kawulski, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, że fighter zasługuje na pożegnanie i gdyby miał powrócić, byłby to raczej ostatni pojedynek w jego zawodowej karierze MMA:

– Jest perspektywa do tego, żeby zrobić, chyba już żadna tajemnica, że jeżeli już by do tej walki doszło, to byłaby… Oczywiście, niech się wypowiada Marcin, bo to jest jego kariera, jego życie, ale raczej mówilibyśmy już o walce pożegnalnej.

– Uważam, że ktoś, kto zrobił tyle dla KSW, dla fanów, dla emocji, ktoś, kto tyle razy podniósł wielotysięczne tłumy na halach na nogi, zasługuje na to, by go pożegnać i żeby dać mu walkę w miejscu, w którym jako zawodnik MMA się urodził i spędził całe życie, czyli w federacji KSW.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szalona propozycja PSG dla Kyliana Mbappe! Ma być już nie tylko...

0
Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach zatrzymania u siebie Kyliana Mbappe. Paryżanie zaproponowali 23-latkowali nowy kontrakt, ale i rolę "szefa projektu".