Wtorek, 27 Lutego, 2024

„Juras” szczerze o formule walki Różalskiego: „Można było nie publikować i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 czerwca 2022, 10:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 18 czerwca do klatki powróci Marcin Różalski. Na jego pojedynek w klatce KSW kibice musieli czekać od 2017 roku. Tym razem nie będzie to jednak starcie w MMA.

„Różal” powraca do największej polskiej federacji po tym, jak 5 lat temu znokautował Fernando Rodrugiesa Jr’a i sięgnął po mistrzowski pas kategorii ciężkiej. Od tamtego momentu walczył tylko raz w kickboxingu i zadebiutował w starciu na gołe pięści.

Teraz na KSW 71 stanie do walki z legendą kickboxingu Errolem Zimmermanem. Nie będą to jednak typowe zasady. Dojdzie do starcia stójkowego starcia w formule K-1 w małych rękawicach. Jest duża szansa, że w takim pojedynku może dojść do ciężkiego nokautu.

„Juras” o walce Różalskiego

Wielu kibiców nie rozumie, dlaczego w federacji dojdzie do pojedynku na innych zasadach, niż MMA, zwłaszcza, że szefowie KSW oświadczyli, iż w okrągłej klatce zobaczymy wyłącznie walki w jednej formule. Głos zabrał m.in. „Juras”, który przypomniał, że jest to jedyny taki przypadek w historii KSW i zasugerował, iż można było zasady pojedynku dogadać za kulisami.

– Ej teraz patrzę, że walka Różala z Zimmermanem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Nie pamiętam w 18-letniej historii KSW odejścia od MMA. Znak czasów‍.

– Można było nie publikować tego i dogadać się dżentelmeńsko.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO