Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Piotr Szeliga komentuje słowa Denisa Załęckiego: “Do klatki mógłby wejść, tylko zastanawiam się, jak wyglądałoby wyjście”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 09:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga za pośrednictwem swoich social mediów odpowiedział na ostatni wywiad z udziałem Denisa Załęckiego, który został zapytany o potencjalną walkę 2vs2.

W rozmowie z TVreklama “Bad Boy” zdradził, że do klatki powróci jego ojciec Dawid, który stoczy kolejny pojedynek w High League. Został zapytany więc o potencjalną walkę, w której mógłby wejść do klatki razem z ojcem i zmierzyć się z dwoma przeciwnikami.

Załęcki przyznał jednak, że niestety, nie ma rywali, którzy byliby zainteresowani takim zestawieniem. Dziennikarka zapytała więc o starcie z Piotrem Szeligą i Arkadiuszem Tańculą, na co Denis odpowiedział – Z nimi dwoma mógłbym wyjść sam.

Szeliga odpowiada Denisowi

Na wypowiedź Denisa zareagował Piotr Szeliga, który poprzez swojego Instagrama zdradził, co myśli o takim zestawieniu. Co ciekawe, już w przeszłości mówiono o potencjalnej walce “Szeliego” z “Bad Boyem”. Po ostatnim pojedynku Załęckiego doszło nawet pomiędzy nimi do spięcia.

– Co mogę myśleć hehe. Znam swoje możliwości, a teraz jestem w mega ciężkim treningu i tak jak powiedział, z nami mógłby do klatki wejść. Tylko zastanawiam się, jak wyglądałoby wyjście z niej.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO