Środa, 19 Czerwca, 2024

Mamed Khalidov rozpoczął przygotowania! Mariusz Pudzianowski komentuje: “Szykuj się”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2022, 10:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov ruszył z kolejnymi przygotowaniami. Nagranie, jakie udostępnił na swoich social mediach, skomentował Mariusz Pudzianowski.

Mamed ma za sobą bolesną porażkę z Roberto Soldiciem. Podczas gali KSW 65 zmierzył się z Chorwatem i został brutalnie znokautowany w drugiej odsłonie. “RoboCop” odebrał mu mistrzowski tytuł kategorii średniej, który zdobył w rewanżu ze Scottem Askhamem.

Mamed rozpoczął przygotowania

Khalidov musiał przejść kilkugodzinną operację, jednak zapowiedział, że to nie koniec jego kariery, a kilka miesięcy później chciał już wracać do klatki. Szefowie KSW postanowili jednak trochę poczekać i dać więcej czasu zawodnikowi, żeby ten odpoczął i w pełni odzyskał zdrowie.

Być może Mamed powróci jeszcze w tym roku. Na ten moment nie wiadomo, z kim się zmierzy, jednak co raz więcej mówi się o starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski w wywiadzie dla Sportowe Fakty zdradził, że temat jest otwarty i mimo iż trenerzy byłego strongmana są przeciwni takiemu zestawieniu, to ostatnie zdanie należy do samego zawodnika.

Teraz Khalidov opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu oraz przekazał, że ruszył z ciężkimi przygotowaniami – Już niedługo, kolejne ciężkie przygotowania. Kocham to, pozdrawiam was.

Jego wpis takimi słowami skomentował Pudzianowski Szykuj, szykuj się – w odpowiedzi Mamed napisał – Nie strasz, nie strasz.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO