Fury chce walki z Uyskiem! „Anglia jak zwykle straciła pasy. Wyślijcie po nie Cygańskiego Barbarzyńcę! Wyślijcie mnie”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 sierpnia 2022, 12:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że Tyson Fury swoim przejściem na emeryturę robi jedynie medialne zamieszanie. Niepokonany Brytyjczyk jest gotowy na największą bokserską walkę ostatnich lat.

„Gypsy King” po pokonaniu Dilliana Whyte’a ogłosił, że kończy z boksem. Następnie kilka dni przed wczorajszą gala postanowił zwakować pas WBC oraz The Ring. Znaczna większość spodziewała się, że jest to sposób na to by, ściągnąć na siebie uwagę przed wielkim rewanżem.

W sobotę podczas main eventu gali w Arabii Saudyjskiej Ołeksandr Usyk ponownie zmierzył się z Anthonym Joshuą. Podobnie jak w pierwszym starciu Ukrainiec okazał się lepszy na pełnym dystansie i wypunktował rywala. Tym razem jednak decyzja sędziów była niejednogłośna.

Tyson Fury wróci na walkę z Usykiem!

Po pokonaniu AJ’a i obronieniu pasów WBA, IBF, WBO oraz IBO zarówno Usyk, jaki i kibice z całego świata liczą na to, że w końcu dojdzie do starcia z niepokonanym „Królem Cyganów”. Nikt nie ma wątpliwości, że Tyson Fury jest przeciwnikiem, z którym w kolejnej walce powinien zmierzyć się Ukrainiec.

Sam Brytyjczyk przyznał, że sobotnie starcie go nie porwało i stwierdził, że pokonałby Usyka oraz Joshuę podczas jednej gali. Teraz ogłosił, że może wrócić z emerytury i odzyskać mistrzowskie pasy, które z powrotem przywiezie do Anglii. Będzie to jednak kosztować ogromne pieniądze:

– [Transkrypcja ringpolska.pl] Właśnie zobaczyłem, jak Joshua po raz drugi przegrywa z Usykiem. Anglia znów straciła pasy, jak zwykle, ale jest na to sposób, który mogę zasugerować. Jeśli chcecie odzyskać pasy, wyślijmy po nie „Cygańskiego Barbarzyńcę” z Anglii! Dawać! Wyślijcie mnie!

– Odbiorę temu ukraińskiemu menelowi pasy, tak jak to było z poprzednim ukraińskim menelem. Ale to nie będzie tanie! Jeśli chcecie najlepszego, musicie zapłacić! To będzie bardzo drogie. Szykujcie książeczki czekowe, a ja odbiorę pasy temu ukraińskiemu menelowi.

Źródło: ringpolska.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments