Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Wściekły Joshua wyrzucił pasy za ring! Teraz tłumaczy swoje zachowanie!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 sierpnia 2022, 10:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek na szczycie kategorii ciężkiej, w którym Ołeksandr Uysk zmierzył się z Anthonym Joshuą. Brytyjczyk mocno zszokował swoim zachowaniem po walce.

Tak samo, jak w pierwszej walce, również i tym razem po 12 rundach o wyniku decydowali sędziowie. Niejednogłośnie ponownie wskazali zwycięstwo Ukraińca, który zachował mistrzowskie tytuły WBO, IBF, WBA oraz IBO, a także zdobył pas The Ring.

Joshua tłumaczy się po walce z Usykiem

Niestety Joshua nie był w stanie pogodzić się z porażką. Chwycił dwa pasy The Ring oraz WBA, po czym wyrzucił je z ringu i sam udał się w stronę szatni. Za namową narożnika postanowił jednak wrócić, ale nadal nie mógł opanować emocji.

Kibice mocno skrytykowali zachowanie pięściarza. Sam Joshua próbował wytłumaczyć się podczas konferencji prasowej, na której powiedział:

[Transkrypcja ringpolska.pl] Kiedy starasz się być szczerym, nie każdy może cię zrozumieć, a ja mówiłem w emocjach, byłem wściekły, na siebie, nie na kogoś, cierpiałem, w złości robi się głupie rzeczy, byłem zły, ale zdałem sobie sprawę, że to jest do cholery sport i muszę się poprawić i wróciłem. Mówiłem od serca, było mi ciężko.

– Oglądacie AJ’a, który się trzyma, zawsze staram się wszystko ogarnąć, bo jestem twardzielem i staram się ogarniać, dbać o swój team, ale to kosztuje. Nie załamuję się, ale zabiera mi to dużo siły, żeby się nie załamać. Dziś w tej zbroi pojawiło się małe pęknięcie, bo przegrałem. Widzieliście mnie zdenerwowanego.

– Szacunek dla Ołeksandra Usyka, nie pamiętam, co mówiłem w ringu, bo byłem w emocjach, ale dziękuję mu, że był częścią tej historycznej walki. Do tanga trzeba dwojga. Byłem rozgniewany.

Źródło: ringpolska.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments