Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Tak kibice Legii wspierali Arkadiusza Wrzoska na KSW 73: “Smacznej kawusi, je**ć wiślackich kapusi” (VIDEO)

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2022, 14:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W minioną sobotę w warszawskim Torwarze odbyła się gala KSW 73. W main evencie wydarzenia zadebiutował Arkadiusz Wrzosek, który zawalczył przed własną publicznością.

Były zawodnik federacji Glory zmierzył się z innym kickboxerem Tomaszem Sararą. Zawodnicy stoczyli stójkową wojnę i wchodzili w mocne wymiany ciosów. Wrzosek już w pierwszej rundzie wylądował na deskach, ale przetrwał do końca odsłony i w następnych odwrócił losy starcia.

W trzeciej rundzie sędzia przerwał walkę, kiedy Wrzosek pod siatką rozbijał Sararę. Sam rywal nie jest jednak zadowolony i liczy na to, że dojdzie do rewanżu. Kibice z całą pewnością chcieliby jeszcze raz zobaczyć takie zestawienie.

Tak kibice dopingowali Arkadiusza Wrzoska

Na trybunach w Torwarze zasiadło wielu kibiców Legii Warszawa, którzy wpierali Arkadiusz Wrzoska. Sam zawodnik przyznał, że bardzo pomogli mu w wygraniu tej walki. Po zwycięstwie wycieńczony fighter zebrał ostatnie siły, przeskoczył przez siatkę i ruszył w kierunku swoich kibiców, żeby im podziękować za doping.

W trzeciej rundzie chłopaki wygrali ze mną. Słyszałem tylko doping i parę rzeczy z narożnika. Doping w trzeciej rundzie ustawił mi walkę, przysięgam. Naprawdę wygrali razem ze mną tę walkę. Ostatnie tchnienie, ostatkiem sił wdrapałem się na siatkę– przyznał Wrzosek w rozmowie z myMMApl.

Poniżej możesz zobaczyć, jak Legioniści dopingowali swojego zawodnika. Oberwało się także kibicom Wisły Kraków:

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO