Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Krwawa wojna w stójce na FAME 15! “Takefun” rozbity przez Zabielskiego!

Opublikowane 26 sierpnia 2022, 21:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejne starcie i kolejne emocje. Tym razem do klatki FAME powrócił “Takefun”, który świetnie zaprezentował się w poprzednim starciu, gdy debiutował w sportach walki.

W pierwszym pojedynku Rafał Górniak zmierzył się z “Hejterem” i nie bez powodu był bardzo dużym faworytem. W klatce zaprezentował się znacznie lepiej od rywala. Niestety starcie zostało bardzo szybko przerwane, gdyż “Hejter” wsadził “Takefunowi” palec w oko.

Teraz Górniak powrócił do klatki i ponownie był faworytem. Podobnie jak poprzednio, również i tym razem w starciu z Filipem Zabielskim obowiązywały zasady K-1. Dla Zabielskiego było to trzecia walka. W debiucie zwyciężył, natomiast ostatnim razem starcie zakończyło się remisem.

“Takefun” jako ulubieniec kibiców mógł liczyć na niesamowity doping:

-> OGLĄDAJ FAME 15 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Od początku od kopnięć na korpus rozpoczął Takefun. Jednak to Zabielski wywierał presje na rywalu zadając celne ciosy. W pewnym momencie Zabielski posłał rywala na deski potwornym kolanie na głowę. Jednak Takefun postanowił kontynuować to starcie. Po wznowieniu tej potyczki Zabielski mocno ruszył do przodu zasypując rywala kanonadą ciosów i kopnięć, po których Takefun znów był liczony. Po wznowieniu starcia Filip po raz kolejny mocno ruszył do przodu masakrując rywala mocnymi kolanami i uderzeniami. Do swojego repertuaru dokładał mocne kopnięcia. Rafał był totalnie bezradny i nie mógł znaleźć recepty na rywalu, choć w końcówce trafił dwoma mocnymi ciosami.

Runda 2:

Obaj odczuwali trudy tego boju, ale to Zabielski rozpoczął od niskiego kopnięcia. Rafał odzyskał pewność siebie i polował na mocne ciosy sierpowe, ale był on poza dystansem rywala. Filip zdecydowanie polował na niskie kopnięcia, ale był on już oszczędniejszy w ofensywnych akcjach w porównaniu do poprzedniej rundy. W ostatniej minucie Zabielski powrócił do wywierania presji i pracy ciosami prostymi. W końcówce obaj poszli na krótką wymianę.

Runda 3:

Tym razem rozpoczął Takefun od kopnięcia frontalnego. Początek rundy należał do Rafała, którego ciosy dochodziły do głowy rywala. W pewnym momencie Rafał znów trafił prawym sierpem. Zmęczony Filip Zabielski szedł do przodu, ale trafiał tylko pojedyncze ciosy, jednak to jego rywal był widocznie celniejszy. Takefun dołożył świetne ciosy podbródkowe, które robiły wrażenia na rywalu. w końcówce Rafał umieścił mocną serię na głowę Zabielskiego.

Filip Zabielski pokonał przed decyzję sędziowską Rafała “Takefuna” Górniaka

Karta walk FAME 15:

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka na zasadach K-1

Pozostałe walki:

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO