wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaFame MMACałkowita dominacja Marcina Wrzoska! "Sarius" bez szans w walce na FAME 15!

Całkowita dominacja Marcina Wrzoska! „Sarius” bez szans w walce na FAME 15!

Za nami kolejna konfrontacja profesjonalnego zawodnika z freak fighterem. „Polish Zombie” był jednym z największych faworytów na całej karcie walk.

Marcin Wrzosek to były mistrz największej polskiej organizacji MMA, który odnalazł się w świecie freaków i świetnie radzi sobie poza KSW. Stoczył już pojedynki nie tylko dla FAME, ale również WOTORE, a ostatnio oglądaliśmy go w Prime Show MMA, gdzie przed czasem rozprawił się z ponad 60 kg cięższym Piotrem Kałuskim.

Teraz powrócił do FAME, czyli federacji, w której rozpoczął freakową przygodę. Ponownie zobaczyliśmy go w starciu bokserskim, jednak jak sam przyznał, chce bić się w bardziej widowiskowych formułach jak MMA czy Vale Tudo, gdzie obowiązują brutalne zasady.

Rywalem Wrzoska był raper Mariusz „Sarius” Golling. O jego debiucie mówiło się od dłuższego czasu. Najpierw miał zmierzyć się z „Don Kasjo”, jednak ten w trakcie negocjacji niespodziewanie odszedł z FAME. Niewielu dawało szanse „Sariusowi” w dzisiejszym starciu, ale niektórzy liczyli na niespodziankę, gdyż raper miał znacznie lepsze warunki fizyczne, niż jego przeciwnik.

-> OGLĄDAJ FAME 15 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Walkę rozpoczął Marcin i to on wywierał presję i zepchnął rywala do defensywy. Wrzosek jest zdecydowanie szybszy i cały czas pracuje świetnymi seriami i bardzo dobrze czuje akcje Sariusa. Wrzosek często rozpoczyna akcje od zamachowych sierpów.  Na ostatnie 30 sekund tej rundy Marcin cały czas celnie trafia rywala wywierając presję. 

Runda 2:

Marcin rozpoczął od świetnych lewych prostych. Cały czas wywiera on presję na rywalu deklasując go. Po jednym z ciosów prostych Sarius został liczony, ale mógł kontynuować walkę. Po wznowieniu Marcin znowu ruszył do przodu i po chwili rywal znowu został liczony. Po kolejnym wznowieniu Wrzosek konsekwentnie pracował ciosami na korpus. Po kolejnych takich uderzeniach Sarius padł na deski, ale szybko wstał. Marcin był bezlitosny i mocno katował swojego rywala.

Runda 3:

Tym razem do przodu ruszył Mariusz ale Marcin cały czas kontrolował do starcie. Wrzosek znowu zaczął polować ciosami na korpus. Polish Zombie świetnie mieszał uderzenia na głowę i tułów swojego przeciwnika. Dodatkowo świetnie on pracował ciosami prostymi. W końcówce Marcin ostro szedł do przodu i nie zwalniał na sekundę aż do końca tej walki. 

Marcin Wrzosek pokonał przez decyzję sędziowską Mariusza „Sariusa” Gollinga

Karta walk FAME 15:

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka na zasadach K-1

Pozostałe walki:

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Dawid Ozdoba nie żyje! Zmarła LEGENDA polskiego freak fightu

0
Bardzo smutne informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Według wpisów Ewy Ozdoby zmarł jej syn Dawid. W wielu kręgach jest on uznawany za legendę polskiego freak fightu. W przeszłości toczył pojedynki na FAME MMA i MMA Attack.