(VIDEO) Tańcula zmasakrował „Murana”! Tak Jacek wyglądał zaraz po walce! „Weszło 30 kolan! Przy jednym pękł oczodół”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 sierpnia 2022, 09:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula nie oszczędzał Jacka Murańskiego. Brutalnie rozbijał go przez cały dystans, nie dając mu najmniejszych szans.

Za nami gala FAME 15 i rewanże „Aroya” z Murańskimi. Najpierw Tańcula świetnie poradził sobie z Mateuszem. Wygrał pierwszą rundę na punkty, a w kolejnej udusił przeciwnika, dzięki czemu wyszedł do drugiego starcia, znacznie mniej zmęczony, niż jak gdyby miał walczyć na pełnym dystansie.

W drugiej walce kibice dostali to, co lubią najbardziej, czyli klatkę rzymską i krwawe oraz brutalne starcie. Podobnie jak pierwszy pojedynek pomiędzy Arkadiuszem i Jackiem, również i tym razem była to wyjątkowo jednostronna walka. Przez 5 rund oglądaliśmy całkowitą dominację Tańculi.

„Aroy” zasypywał rywala mocnymi ciosami oraz kolanami na głowę. Murański popisał się niewiarygodną wytrzymałością. Nawet gdy kilkukrotnie został naruszony, za każdym razem udawało mu się przetrwać do końca odsłony.

„Muran” zakończył pojedynek z zakrwawioną i rozbitą twarzą oraz kilkoma kontuzjami. Chwilę później miał wyjść do „Szalonego Reportera”, jednak nie dostał pozwolenia od lekarzy. Tak wyglądał zaraz po porażce z Tańculą:

Jacek Murański o kontuzjach po walce na FAME 15

Jak wiadomo, Jacek miał pęknięty oczodół i właśnie dlatego nie mógł ponownie wyjść do klatki. Doznał również złamania nosa oraz miał pęknięty także łuk brwiowy. Wydawał się jednak nie przejmować swoimi kontuzjami.

W wywiadzie dla fansportu.pl po gali FAME 15 Jacek Murański przyznał, że przyjął kilkadziesiąt uderzeń kolanem i zapewne podczas jednego z tych kopnięć doszło do pęknięcia oczodołu:

– Są tacy, których po walkach wywozi karetka, ja udzielam wywiadów. Obrażenia są elementem każdej walki, nie ma co dramatyzować. Tam weszło około 30 kolan, pewnie przy którymś z tych kolan. Na pewno przy kolanie.

W dalszej części wywiadu stwierdził, że nie są to poważne kontuzje, a zaledwie lekkie zadrapania – Jakie tam poważne, lekkie zarysowania. Pęknięty oczodół, pęknięty łuk brwiowy, złamany nos, jakie obrażenia? Lekkie zarysowania na karoserii.

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO