Sobota, 18 Maja, 2024

Wrzosek odpowiada Szelidze! Będzie walka? “Spokojnie, najpierw twój szef, później ty”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 14:18
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za pośrednictwem social mediów doszło do wymiany zdań pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości zmierzą się w klatce FAME.

Były mistrz KSW ma za sobą już drugi pojedynek w federacji FAME. W debiucie dla federacji freakowej zmierzył się w starciu bokserskim z “Don Kasjo” i przegrał po decyzji sędziów. Teraz na ostatniej gali FAME 15 zawalczył z “Sariusem” i rozprawił się z nim bez żadnych problemów.

Mimo że pod koniec pierwszej rundy Wrzosek doznał kontuzji i w pozostałych odsłonach wyprowadzał ciosy jedynie lewą ręką, to od początku do końca nieustannie dominował w pojedynku z debiutującym raperem.

Wrzosek odpowiada Szelidze

“Polish Zombie” zdradził, że dobrze czuje się we freak fightach i właśnie tam chce kontynuować swoją karierę. Zawodnik po ostatniej wygranej nie traci czasu i próbuje doprowadzić do kolejnych pojedynków. Chciałby zmierzyć się m.in. z Piotrem Szeligą.

Podczas ostatniej konferencji doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań i freak fighter stwierdził, że nie da Wrzoskowi walki. Teraz jednak zmienił zdanie i na swoich Instastory napisał – „Polish Zombie”, lecz to szybko, bo u mnie zmieniły się troszkę priorytety.

“Polish Zombie” odpowiedział “Szeliemu”. Wyjaśnił, że najpierw zamierza zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą, a dopiero później może wyjść z nim do klatki:

– Spokojnie “Szeli”. Najpierw twój szef Arkadiusz Tańcula, potem ty.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO