Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

“Gleba” komentuje spięcie na face-to-face i typuje walkę “Don Diego” vs Vasyl: “Jakieś słowa zostały rzucone ze strony Kubiszyna. Vasyl wyjaśni to w ringu”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 września 2022, 19:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalne ważenie przed galą GROMDA 10. Niespodziewanie w zestawieniu wieczoru pomiędzy Vasylem Halychem i Mateuszem Kubiszynem doszło do spięcia podczas face-to-face.

Tutaj znajdziesz wyniki ważenia oraz losowanie przed jutrzejszą galą – GROMDA 10 – Ważenie i losowanie. Intensywny face to face „Don Diego” i „Vasyla”!

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

“Gleba” komentuje face-to-face Vasyl vs “Don Diego”

Pomiędzy zawodnikami doszło do spięcia. Vasyl chciał sprowokować Kubiszyna i próbował go przepchnąć, jednak “Don Diego” jak zawsze pokazał chłodną głowę i jedynie śmiechem zareagował na niespodziewane zachowanie swojego przeciwnika.

O całą sytuację po ceremonii zapytany został “Gleba”, który jutro zawalczy w turnieju. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że pomiędzy zawodnikami jest pewna niewyjaśniona sprawa, która zostanie rozstrzygnięta podczas jutrzejszej gali:

– Sparowałem z Vasylem. To jest ściana, którą ciężko przesunąć. Biłem ciosy, on stoi i oddaje, jest odporny. Myślę, że formę ma najmocniejszą ze wszystkich sparingów, które z nim robiłem.

Tutaj jakieś słowa ze strony “Don Diego” zostały rzucone. Vasyl tego nie wyjaśniał, wyjaśni to w ringu. Trzymam kciuki, żeby ze zdrowiem obaj wszyli, ale dla mnie faworytem jest Vasyl – 60 do 40 na niego stawiam.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments