Środa, 24 Kwietnia, 2024

“Gleba” kończy rywala w 31 sekund i wygrywa turniej GROMDA 10!

Opublikowane 2 września 2022, 23:01
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejne emocje i kolejny finał walk na gołe pięści. Podczas dzisiejszego turnieju nie brakowało zwrotów akcji i krwawych ringowych wojen.

W turnieju GROMDY bierze 8 zawodników. Tym razem swoich sił spróbowali zarówno debiutanci, jak i zawodnicy znani z poprzednich edycji. Zobaczyliśmy m.in. “Bubu”, który niestety ostatnim razem doznał poważnej kontuzji nogi, przez którą musiała zostać przerwana jego walka z “Brodaczem”.

W turnieju udział wziął również Patryk “Gleba” Tołkaczewski. Według wielu to właśnie on był stawiany w roli faworyta. Ma ona na swoim koncie najszybszy nokaut w historii organizacji oraz już raz był w finale turnieju, jednak pojedynek został przerwany ze względu na kontuzję oka “Gleby”.

Zawodnik, który wygrał turniej, podobnie jak poprzedni zwycięzcy, weźmie teraz udział w wielkim finale. Oznacza to, że zmierzy się z Przemysławem “Reksiem” Rekowskim, który wygrał GROMDA 9. Stawka jest naprawdę wysoka, gdyż do zwycięzcy trafi 100 tysięcy złotych oraz szansa na walkę z najmocniejszymi zawodnikami organizacji.

Patryk “Gleba” Tołkaczewski vs. Brad “Dalton” Watson – RELACJA

Runda 1

“Gleba” błyskawicznie atakuje kombinacjami lewy-prawy i Anglik pada po raz pierwszy! “Dalton” trzyma wysoko gardę, ale trafia go Tołkaczewski serią po raz kolejny! Anglik nie wie co się dzieje i “Gleba” wygrywa!

Oficjalny werdykt: Patryk “Gleba” Tołkaczewski wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po GROMDA 10:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments