Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Walka włodarzy? Jóźwiak rzuca wyzwanie Boxdelowi: “Grubcio jest drugi w kolejce po Najmanie. Chętnie go wyjaśnię”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 września 2022, 08:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak nie ukrywa, że chciałby stoczyć pojedynek z włodarzem FAME, z którym ma konflikt od dłuższego czasu. Ten jednak nie odpowiada na wyzwania.

Pomiędzy prezesem FEN i “Boxdelem” jest dużo złej krwi. Michał Baron nie przepuszcza żadnej okazji, żeby wbić szpilkę w Jóźwiaka. Ten z kolei zawsze odpowiada na zaczepki kierowane w jego stronę. Chciałby jednak wyjaśnić wszystko poza social mediami.

Jóźwiak chce walki z “Boxdelem”

Aktualnie Paweł Jóźwiak przygotowuje się do swojego debiutu w sportach walki. W pierwszej walce w życiu zmierzy się z Marcinem Najmanem. Do pojedynku ma dojść w federacji WOTORE, jednak nadal nie wiadomo w jakiej formule. Jóźwiak bowiem nie jest przekonany co do walk na gołe pięści.

Teraz w najnowszym materiale, jaki pojawił się na social mediach WOTORE, Paweł Jóźwiak został zapytany o to, czy jest jakiś przeciwnik, z którym chciałby zmierzyć się w klatce lub ringu:

– No Grubcia też bym chętnie wyjaśnił. Po Najmanie on jest drugi w kolejce. Nawet go wyzwałem oficjalnie, ale też cisza. Zamilkł, nabrał wody w usta, no to chyba nie chce.

Co ciekawe, jeśli chodzi o sporty walki “Boxdel” ma większe doświadczenie, niż Jóźwiak, gdyż mieliśmy już okazję oglądać go w akcji. Na pierwszej gali FAME pokonał Jakuba Szymańskiego, następnie przed czasem przegrał z “Kubańczykiem”.

Ostatnią walkę stoczył w boksie z Kasjuszem Życińskim, który chwilę wcześniej wygrał z Marcinem Wrzoskiem. “Don Kasjo” wypunktował go bez żadnych problemów, bawiąc się z nim w klatce.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO