Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Koziorzębski zalał się krwią! Emil Meek wygrywa przez TKO!

Opublikowane 10 września 2022, 20:50
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W Arenie Ostrów na KSW 74 doszło też do przełożonego pojedynku z lipcowej gali. Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie i Kacper Koziorzębski spotkał się z Emilem Meekiem.

-> Obstaw KSW 74 bez ryzyka!

Koziorzębski w końcu wrócił na właściwe tory zwycięstwem nad Hubertem Szymajdą w styczniu bieżącego roku. 27-latek poprzednie dwa spotkania przegrywał, do tego oba przed czasem. Ion Surdu znokautował go w zaledwie 2 minuty i 19 sekund, a Marcin Krakowiak poddał gilotyną w trzeciej odsłonie. Co ciekawe obie porażki w federacji Kacper Koziorzębski odniósł, gdy w walce wieczoru walczył… bohater main eventu KSW 74, Phil De Fries.

Rywalem polskiego półśredniego był 34-letni Emil Meek. Norweg w latach 2016-2020 toczył pojedynki w UFC, choć nie radził tam sobie najlepiej. Zwyciężył jedynie w debiucie, a potem czekały go 3 porażki z rzędu – między innymi z Bartoszem Fabińskim, czy byłym championem dywizji Kamaru Usmanem. W ubiegłym roku popularny “Valhalla” przegrał przez poddanie w zaledwie minutę na gali Ares FC 2.

Kacper Koziorzębski vs. Emil Meek – RELACJA

Runda 1:

Kacper rozpoczął od wyczucia dystansu, ale od celnych ciosów rozpoczął Norweg. Emil obrócił sytuację i to on zaczął wywierać presję i dołożył kopnięcia do swojego arsenału. Emil ruszył mocno do przodu z kilkoma mocnymi ciosami.

Koziorzębski był wyraźnie szybszy i bardzo dobrze pracował niski kopnięciami. Kacper na 2 minuty przed końcem rundy trafił świetna kombinacją dwóch ciosów. Po celnym ciosie podbródkowym w wykonaniu Polaka Mekk obalił rywala, ale po chwili Kacper wstał po siatce. Przez następne sekundy Emil dociskał rywala do klatki. Po rozerwaniu klinczu Kacper przestrzelił piekielnie mocną obrotówką.

Runda 2:

Tym razem mocno z ciosami ruszył Emil , ale podczas tej szarży otrzymał mocno kolano na szczękę. Kacper świetnie skontrował rywala, i bardzo dobrze pracował na nogach. Meek mocno naruszył Polaka. Po tej akcji Norweg obalił rywala , skąd obijał naszego rodaka, który był już mocno porozcinany. Po kolejnych mocnych łokciach sędzia zdecydował się na przerwanie tego starcia

Oficjalny werdykt: Emil Meek pokonał przez TKO w 2. rundzie Kacpra Koziorzębskiego

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO