Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Pudzianowski unika walki o pas? De Fries komentuje i typuje starcie z Mamedem: “Po co ma wychodzić do trudnych walk? Może toczyć łatwe za te same pieniądze”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 14 września 2022, 10:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mistrz wagi ciężkiej zabrał głos w sprawie potencjalnej walki z Mariuszem Pudzianowskim. Jest to starcie, na które czekają wszyscy fani KSW.

Na ostatniej gali KSW 74 Phil de Fries zdominował kolejnego rywala. Tym razem już w pierwszej rundzie poddał Ricardo Prasela. Na ten moment w kategorii ciężkiej nie ma rywala dla Brytyjczyka, gdyż ten pokonał już wszystkich pretendentów.

Co ciekawe, drugie miejsce w rankingu dywizji zajmuje Mariusz Pudzianowski, jednak wygląda na to, że nie śpieszy mu się do starcia o pas. De Fries to wyjątkowo trudny przeciwnik, natomiast były strongman w ostatnim czasie toczy walki bardziej freakowe.

Walczył ze znacznie mniej doświadczonymi rywalami, czy takimi, którzy zmienili kategorię wagową. W ostatnich 5 walkach pokonał Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego, “Bombardiera” oraz Michała Materlę.

Phil De Fries o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim

Głos w sprawie walki zabrał sam mistrz KSW, który rozmawiał z kanałem KOLOSEUM. Stwierdził, że Pudzianowski może toczyć łatwe starcia za duże pieniądze, więc nie potrzebuje wychodzić do bardzo wymagających przeciwników. Zażartował również, że do walki o pas być może dojdzie, dopiero kiedy obaj będą już na emeryturze.

– Sądzę, że Mariusz Pudzianowski może toczyć łatwe walki za te same pieniądze. Freak fighty z kimś jak Bombardier, za takie same pieniądze. Po co miałby wychodzić do ekstremalnie trudnego pojedynku? Kiedy on będzie miał 60 lat, a ja będę po 50-tce, możemy bić się o pas emerytów.

De Fries wytypował również starcie, które według doniesień ma odbyć się w grudniu tego roku. Mowa o pojedynku Pudzianowskiego z Khalidovem, które nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez federację.

– Stawiałbym na Mameda Khalidova. Jest kompletnym zawodnikiem sztuk walki. Pudzian może byłby w stanie go przewrócić, ale stawiam na Mameda. Stawiałem też na Materlę. Różnica wagi może zrobić robotę, ale stawiam na Mameda. Ale kto wie! Pudzianowski może ustrzelić każdego.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO