Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

“Nadal jesteś mi winien MILION dolarów”. Jake Paul komentuje słowa Dany White’a i proponuje nowy zakład!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 16 września 2022, 15:30
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Już 29 października w Phoenix w stanie Arizona dojdzie do pojedynku bokserskiego yotubera Jake’a Paula z legendą UFC, Andersonem Silvą. Gwiazda internetu chciałaby zamknąć usta tym, którzy w niego najbardziej wątpią. Do tej grupy należy szef Ultimate Fighting Championship, Dana White.

Włodarz federacji UFC przed walką Jake’a Paula z Benem Askrenem był bardzo pewny tego, że celebryta nie poradzi sobie z byłym zawodnikiem jego organizacji. W jego mniemaniu zapaśnik miał zlać w boksie swojego oponenta na kwaśne jabłko.

White twierdził, że może się założyć z youtuberem o milion dolarów o to, że nie pokona on profesjonalnego zawodnika. Jak się okazało Paul nie tylko wygrał z Askrenem, ale także brutalnie znokautował go już w pierwszej rundzie. Dla wielu osób taki rezultat był ogromnym szokiem.

“Załóżmy się o milion lub dwa, a może nawet pięć milionów dolarów!”

Jake Paul ponownie zaskoczył, kiedy dwukrotnie pokonał byłego mistrza UFC w wadze półśredniej Tyrona Woodleya. Pierwszy pojedynek zakończył się niejednogłośną decyzją sędziów, przez co zaledwie kilka miesięcy później zorganizowano rewanż. W nim 24-letni wówczas “The Problem Child” potężnie znokautował byłą gwiazdę organizacji Dana White’a.

Podczas pierwszej konferencji prasowej przed pojedynkiem z Andersonem Silvą, youtuber przypomniał słowa włodarza największej federacji MMA na świecie o milionowym zakładzie. Stwierdził, że nikt chyba nie wierzył, że weźmie walkę przeciwko legendzie UFC. Dana White’owi złożył także nową propozycję.

– Nikt nie sądził, że przyjmę walkę z Andersonem Silvą, nawet Dana White. Wiem, że patrzysz, bracie. Nadal jesteś mi winien milion dolarów, kiedy obstawiałeś, że polegnę w walce z Benem Askrenem. Chcę, żebyś wyszedł z ukrycia, przestał być wariatem i założył się ponownie odnośnie rezultatu mojej walki z Andersonem. Liczę, że tym razem zapłacisz, bo pewnie nie sądziłeś, że ten pojedynek dojdzie do skutku. Załóżmy się zatem o milion lub dwa, a może być nawet o pięć milionów dolarów! Myślę natomiast, że spękasz, bo jesteś zwykłą dzi*ką!

Anderson Silva jest uznawany za legendę organizacji UFC i absolutnego dominatora wagi średniej w latach 2006-2013. Wówczas był on także stawiany na pierwszym miejscu rankingu zawodników bez podziału na kategorię wagową.

47-letni Brazylijczyk zakończył swoją przygodę z MMA w 2020 roku. Od tamtej pory stoczył dwa wygrane pojedynki w boksie. W jednym z nich pokonał na punkty byłego mistrza WBC wagi średniej Julio Cesar Chavez Juniora.

Źródło: Talksport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments