Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Wrzosek wściekły na Szeligę: “Jesteś zwykłym napompowanym pe****m. Nigdy nie byłeś wojownikiem”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2022, 10:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Konflikt pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą rozkręca się coraz bardziej. Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później spotkają się w klatce.

Podczas konferencji przed galą FAME 15 “Polish Zombie” po raz pierwszy wyraził chęć walki z “Szelim”. Od tamtego momentu jest pomiędzy nimi coraz więcej złej krwi i atakują siebie podczas wywiadów oraz za pośrednictwem social mediów.

Marcin Wrzosek ostro o Piotrze Szelidze

Teraz “Szeli” na swoim Instastory stwierdził, że Marcin Wrzosek wymiękł i w najbliższym czasie nie dojdzie do walki. Tak naprawdę były zawodnik KSW jest po poważnej kontuzji i zanim w pełni odzyska zdrowie, na pewno nie zobaczymy go w klatce.

Podczas FAME 15 Wrzosek zmierzył się z “Sariusem” i już w pierwszej rundzie zerwał biceps w prawej ręce. Dokończył starcie, uderzając jedną ręką, a mimo to w dominujący sposób pokonał rapera. Kilka dni po gali przeszedł operację i na ten moment nie jest zdolny do walki.

Słowa Szeligi nie spodobały się profesjonalnemu zawodnikowi, który na swoich social mediach zamieścił mocną odpowiedź. Były mistrz KSW nie gryzł się w język:

– Usunąłem też te stories z racji tego, że obserwują mnie też dzieci, ja użyłem tam w nerwach bardzo niewybrednych słów, ale jednego nie wycofuję. Jesteś zwykłym napompowanym pe***em. Wiem, że masz problemy z logicznym myśleniem, ale widzę, że też ze słuchem. Na Aferkach wyraźnie zaproponowałem walkę, gdzie oboje przywiązujemy sobie jedną rękę i walczymy na jedną rękę.

– Wiem, że chciałbyś mieć tą satysfakcję, żeby bić się dwoma, a ja nawet nie mógłbym się zasłaniać. Po prostu nigdy nie byłeś wojownikiem, nie wiesz, co to znaczy walka fair play, nie wiesz, co to znaczy wyrównane współzawodnictwo, bo jesteś zwykłym szczurem i zwykłym napompowanym pe****m”.

– Chciałbym ci dać w listopadzie kolejną lekcję pokory, bo widzę, że jedna w ostatniej walce ci nie wystarczyła. Polski biały Mike Tysonie, twarzo walk w klatce… Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO