Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Prime oskarżone o kradzież pomysłów FAME! Paweł Jóźwiak odpowiada! “Podpie***lacie od FAME. Czemu kopiujecie format konkurencji?”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 września 2022, 13:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

To nie pierwszy raz, gdy Prime Show MMA jest oskarżone o kradzież lub kopiowanie tego, co mogliśmy zobaczyć znacznie wcześniej w federacji FAME.

Prime Show MMA to wciąż nowa organizacja, która ma przed sobą dopiero trzecią galę. Federacja powstała niespodziewanie, a jej twarzą został Kasjusz Życiński, który wcześniej był jedną z największych gwiazd FAME. Co ciekawe, nikt w największej polskiej federacji freakowej nie wiedział, że “Don Kasjo” zdecydował się dołączyć do konkurencji.

Prime Show MMA kradnie pomysły FAME?

Już wcześniej Prime została oskarżona przez kibiców o to, że w swoich grafikach korzysta z tej samej czcionki co FAME. Następnie Norman Parke ogłosił, że kolejną walkę dla federacji, której twarzą jest “Don Kasjo” stoczy w specjalnej małej klatce, takiej jak rzymską, którą już dwukrotnie mogliśmy oglądać na galach FAME.

Teraz Prime poszło o krok dalej. Dotychczas konfrontacje rywali przed walką były nazywane “Zadymą”. Teraz jest to “Face to face” tak jak w przypadku federacji FAME. Dodatkowo organizacja korzysta nie tylko z tej samej czcionki, ale również promuje format grafiką podobną do tej, którą widzimy przy okazji wydarzeń FAME.

Szybko rzuciło się to w oczy kibicom, a na Twitterze znalazły się m.in. takie komentarze:

– Jakie ku*wa “FACE 2 FACE”? FACE 2 FACE to jest na FAME, na Prime jest “Zadyma”. Czemu kopiujecie format z konkurencyjnej federacji?

– Wy to nawet nazwy programów podpie***lacie od Fame.

Co więcej, głos w całej sprawie zabrał także dziennikarz Maciej Turski, któremu również nie spodobało się to, co robi Prime. Wdał się w wymianę zdań z Pawłem Jóźwiakiem, który próbował przekonać, że ani nazwa formatu, ani grafika i układ nie zostały stworzone przez FAME. Wszystkim kibicom jednak będzie kojarzyć się właśnie z tą federacją.

Całą wymianę zdań dziennikarza z Pawłem Jóźwiakiem znajdziesz na Twitterze Macieja Turksiego:

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO