Środa, 24 Kwietnia, 2024

Kolejne hitowe starcie Arkadiusza Wrzoska w KSW?! Fighterzy po rozmowach z właścicielami federacji!

Źródło: KSW?Instagram
fot. KSW/Instagram
Opublikowane 24 września 2022, 09:46
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czyżby KSW szykowało hitowe zestawienie byłego pięściarza z kickbokserem? Niczego nie można wykluczyć! Jeden z właścicieli federacji, Martin Lewandowski, odbył wczoraj dwa spotkania z zawodnikami wagi ciężkiej!

Jednym z nich jest niedany debiutant, Arkadiusz Wrzosek. Wojownik, który w ubiegłym roku znokautował legendarnego Badra Hariego spotkał się w okrągłej klatce na KSW 73 z Tomaszem Sararą. Krakowianin stawiany był w roli sporego underdoga, ale tanio skóry nie sprzedał i sam miał nawet Wrozska na macie. Ostatecznie jednak to pochodzący z Pruszkowa fighter zwyciężył przez TKO w 3. rundzie.

Wczoraj był mistrz FEN w wade +95 kg spotkał się z jednym z włodarzy KSW, Martinem Lewandowskim. Pochwalił się tym na swoich social mediach, dodając w opisie:

U szefa na dywaniku. Plany są, realizacja wkrótce.

To może oznaczać, że jeszcze w tym roku Arkadiusz Wrzosek zaliczy drugi występ w MMA. Były zawodnik Glory zapewne nie jest jeszcze gotowy, by spotkać się z bardziej doświadczonymi zawodnikami w tej formule, a KSW posiada w swoim rosterze fighterów, którzy daliby z Pruszkowianinem stójkowy pojedynek.

Jednym z nich jest oczywiście Artur Szpilka, który po wygranej na KSW 71 z Siergiejem Radczenką pojawił się we freakowej gali High League 4. Szumnie zapowiadana walka z Denisem Załęckim skończyła się jednak bardzo szybko. Torunianin ruszył na byłego pięściarza szukając KO już w 1. rundzie, ale odezwała się kontuzja kolana.

“Szpila” ponownie wygrał przez TKO, ale powiedział później, że musi zrobić przerwę od świata freak fightów. W związku z szybkim zakończeniem pojedynku z “Bad Boyem” były pretendent do pasa WBC jest w formie i mógłby już niedługo wrócić do oktagonu.

Szpilka również spotkał się z Lewandowskim, czym pochwalił się w social mediach. Zapowiedział, że szykuje się coś grubego, co oznacza kolejną walkę. Czy dojdzie do walki “Szpila” vs. Arkadiusz Wrzosek w KSW? Nie można wykluczyć takiego zestawienia zwłaszcza, że obaj panowie mają dość podobne doświadczenie i na pewno byłoby to starcie, na które ucieszyłoby się wielu kibiców.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO