Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Mariusz Wach zmieni formułę! Zawalczy na gali freakowej? “To na pewno nie będzie typowe MMA. Stójka, elementy nóg”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 września 2022, 10:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami freakowo-sportowa gala MMA Attack 4, na której pojawił się Mariusz Wach. Co ciekawe, zdradził że planuje swój debiut w nowej formule.

42-letni pięściarz ma na swoim koncie 45 zawodowych pojedynków, w tym 36 zwycięstw. W przeszłości mierzył się z takimi rywalami jak Władimir Kliczko, Aleksandr Powietkin, czy Dillian Whyte. Niestety od kilku lat ma gorszą serię i przegrał 4 z 5 walk.

Mariusz Wach planuje walkę w nowej formule

Teraz w rozmowie z RealnewsPL zdradził, że pojawił się na gali nie tylko po to, żeby oglądać walki, ale także, aby porozmawiać z włodarzami. Nie ukrywa, iż planuje zadebiutować w nowej formule. Nie będzie to na pewno MMA, a być może starcie stójkowe z kopnięciami.

– Luźna rozmowa, zobaczymy, co się wydarzy. Ja jestem otwarty na różne propozycje, to na pewno nie będzie stricte MMA, parter, ja tego nie umiem. Bardziej stójka, elementy nóg, ale na pewno nie będzie to typowe MMA.

Zapytany o potencjalną walkę freakową przyznał jednak, że chciałby tego uniknąć, mimo iż nie jest do końca przekonany, czy jest taka możliwość. Podkreślił, że planuje wyłącznie pojedynku z innymi sportowcami.

– Chciałbym uniknąć typowo freakowych pojedynków, interesują mnie sportowe pojedynki, już mniejsza z tym w jakiej formule, czy boks, czy inna. Chodzi mi jednak o walki z drugim sportowcem, chciałbym uniknąć, nie wiem, czy to będzie możliwe, żeby uniknąć całkowitego wyeliminowania pojedynków freakowych.

– Na razie to jest pierwsze spotkanie, tych przeciwników w wadze ciężkiej narobiło się tyle, że jest w czym wybierać.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments