Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Wiemy, z kim zawalczy Jacek Murański! Tańcula ostro o jego rywalu! “Niech się przebierze za ku*wę, bo zachował się jak sprzedajna ku*wa!”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 września 2022, 11:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula zdradził, kto będzie kolejnym rywalem Jacka Murańskiego. Przy okazji w ostrych słowach wypowiedział się o jego przeciwniku.

Murański powróci do klatki na FAME 16 i stoczy kolejny pojedynek. Póki co ma za sobą dwa starcia z Tańculą i w każdym z nich poniósł bolesną porażkę. Został brutalnie rozbity i przyjął ogromną liczbę ciosów. “Aroy” nie dał mu najmniejszych szans na zwycięstwo.

Stary “Muran” nie kończy jednak swojej przygody z freakami i już w kolejnym pojedynku zmierzy się z… Robertem Pasutem! Zestawienie zostanie ogłoszone podczas dzisiejszej konferencji, jednak Tańcula już wcześniej potwierdził, że do niego dojdzie.

Tańcula ostro o Pasucie

Co ciekawe, bardzo nie podoba mu się to, że jeden z twórców kanału “Abstrachuje” wziął walkę z Murańskim. Po ostatnim starciu Tańcula liczył na to, że zakończył freakową karierę Jacka. Nikt nie miał jednak wątpliwości, że to dopiero początek.

W ostatnim wywiadzie dla MMA Bądź na bieżąco freak fighter w ostrych słowach wypowiedział się o Pasucie. Zdradził, że inni zawodnicy mogli zarobić ogromne pieniądze, jednak nie chcieli dawać rozgłosu “Muranowi”, który jest bardzo kontrowersyjną postacią.

– Jestem wkurwiony na Pasuta, że wziął tę walkę i ja mu pocisnę nawet. Ja tego nie wiem od organizatorów, mam przecieki. Ktoś zaraz powie, że hipokryzja, ale ja ich stworzyłem, to ja ich przywiozłem ich do FAME, chciałem to zakończyć. Nikt nie chciał się z nim bić.

– Jak Pasut tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za kurwę, bo tak się zachował, jak sprzedajna kurwa. Wszyscy odmówili, a on to wziął. Wydaje mi się, że nie dostał 200 tysięcy i się ucieszył, bo wiesz, nikt nie chce się z nim bić. Mam nadzieję, że internet to zbojkotuje i mu się odbije czkawką.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO