Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Polak” GROZIŁ nowemu nabytkowi FAME MMA. “Jeszcze raz ku*wo powiesz cokolwiek o mojej mamie, przyjdę i…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2022, 17:00
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Od pierwszej konferencji przed FAME 16 minęło już kilka dni, lecz dopiero teraz światło dzienne ujrzało nagranie, na którym Adrian “Polak” Polański w bardzo ostrych słowach zwraca się do Szymona “Szymoola” Bessera. Zdania które padają z ust byłego posiadacza pasa tej organizacji można spokojnie nazwać groźbami karalnymi.

Ciężko jednoznacznie wskazać na źródło konfliktu “Polaka” z “Szymoolem” . Streamer twierdzi, że doświadczony zawodnik FAME nie przepada za nim z nieznanego powodu. Jego kompan Franciszek “Franio” Rusiecki na jednej ze swoich transmisji opisywał natomiast sytuację, w której to Besser jako pierwszy miał zaczepić Polańskiego.

Głównym punktem zapalnym miał być stream, podczas którego “Szymool” jawnie zasugerował, że matka “Polaka” wykonuje “najstarszy zawód świata”. W swojej tezie miał się on opierać o zdjęcia i komentarze publikowane w serwisie Wykop.pl.

“Przyjdę i Ci kark skręcę, rozumiesz?!”

Niedługo później doszło do sytuacji, w której Polański opluł Bessera podczas spotkania w znanej warszawskiej restauracji “Ćma”. Nie doszło wtedy do rękoczynów, choć w innym otoczeniu byłyby one całkiem prawdopodobne.

Z racji tego, że zarówno “Polak” i “Szymool” zawalczą na gali FAME 16, to mieli oni okazję spotkać się także przed pierwszą konferencją w łódzkim hotelu DoubleTree by Hilton. W powietrzu było czuć gęstą atmosferę, na szczęście obyło się bez grubszych akcji. Na jednym z klipów widać jednak byłego mistrza federacji, który na ucho zwraca się do Bessera w bardzo ostrych słowach.

– Słuchaj “szczochu”. Jeszcze raz ku*wo powiesz cokolwiek, jakieś ku*wa o mojej mamie cokolwiek. Cokolwiek. (…) Rozumiesz c*elu? Rozumiesz?! Przyjadę i ci ku*wo kark skręcę, rozumiesz?! Będziesz ku*wo roz**bany.

Podczas samej konferencji w części z uczestnictwem “Szymoola” można było się dowiedzieć, że pojedynek pomiędzy nim i “Polakiem” jest całkiem prawdopodobny. Nie dojdzie do niego na najbliższej gali FAME, a na jednym z późniejszych wydarzeń przewidzianych na 2023 rok.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO