sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) "Polak" GROZIŁ nowemu nabytkowi FAME MMA. "Jeszcze raz ku*wo powiesz cokolwiek...

(VIDEO) „Polak” GROZIŁ nowemu nabytkowi FAME MMA. „Jeszcze raz ku*wo powiesz cokolwiek o mojej mamie, przyjdę i…”

Od pierwszej konferencji przed FAME 16 minęło już kilka dni, lecz dopiero teraz światło dzienne ujrzało nagranie, na którym Adrian „Polak” Polański w bardzo ostrych słowach zwraca się do Szymona „Szymoola” Bessera. Zdania które padają z ust byłego posiadacza pasa tej organizacji można spokojnie nazwać groźbami karalnymi.

Ciężko jednoznacznie wskazać na źródło konfliktu „Polaka” z „Szymoolem” . Streamer twierdzi, że doświadczony zawodnik FAME nie przepada za nim z nieznanego powodu. Jego kompan Franciszek „Franio” Rusiecki na jednej ze swoich transmisji opisywał natomiast sytuację, w której to Besser jako pierwszy miał zaczepić Polańskiego.

Głównym punktem zapalnym miał być stream, podczas którego „Szymool” jawnie zasugerował, że matka „Polaka” wykonuje „najstarszy zawód świata”. W swojej tezie miał się on opierać o zdjęcia i komentarze publikowane w serwisie Wykop.pl.

„Przyjdę i Ci kark skręcę, rozumiesz?!”

Niedługo później doszło do sytuacji, w której Polański opluł Bessera podczas spotkania w znanej warszawskiej restauracji „Ćma”. Nie doszło wtedy do rękoczynów, choć w innym otoczeniu byłyby one całkiem prawdopodobne.

Z racji tego, że zarówno „Polak” i „Szymool” zawalczą na gali FAME 16, to mieli oni okazję spotkać się także przed pierwszą konferencją w łódzkim hotelu DoubleTree by Hilton. W powietrzu było czuć gęstą atmosferę, na szczęście obyło się bez grubszych akcji. Na jednym z klipów widać jednak byłego mistrza federacji, który na ucho zwraca się do Bessera w bardzo ostrych słowach.

– Słuchaj „szczochu”. Jeszcze raz ku*wo powiesz cokolwiek, jakieś ku*wa o mojej mamie cokolwiek. Cokolwiek. (…) Rozumiesz c*elu? Rozumiesz?! Przyjadę i ci ku*wo kark skręcę, rozumiesz?! Będziesz ku*wo roz**bany.

Podczas samej konferencji w części z uczestnictwem „Szymoola” można było się dowiedzieć, że pojedynek pomiędzy nim i „Polakiem” jest całkiem prawdopodobny. Nie dojdzie do niego na najbliższej gali FAME, a na jednym z późniejszych wydarzeń przewidzianych na 2023 rok.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.