Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Jacek Murański wyrzucony z klubu!? “Wielki Bu” wyjaśnia! “Nie przychodź na salę. Zostań tam, gdzie jesteś”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2022, 08:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jacek Murański został wyrzucony z klubu? Kolejna osoba potwierdziła, że zawodnik FAME musi szukać nowego trenera, u którego będzie przygotowywał się do walk.

Muran” to mocno kontrowersyjna postać w świecie freak fightów. Jest już skonfliktowany m.in. z Arkadiuszem Tańculą, Alanem Kwiecińskim, “Szalonym Reporterem“, Sylwestrem Wardęgą oraz “Nitro” i “Takefunem“. Bez wątpienia w ostatnim czasie najgłośniejsza była medialna wojna z Sergiuszem Górskim i Rafałem Górniakiem.

Jacek stracił wielu kibiców przez to, że oskarżał “Nitro“, że wychowuje nie swojego dziecko, którego prawdziwym ojcem jest jego przyjaciel “Takefun“. Dodatkowo nazywał Górskiego rosyjskim agentem. W końcu zareagować musiała federacja, która miała upomnieć zawodnika, by ten przestał wypowiadać się na temat syna Sergiusza.

Jacek Murański wyrzucony z sali treningowej?

Dotychczas Jacek do dwóch pojedynków z Arkadiuszem Tańculą przygotowywał się pod okiem Roberta Maruszaka, który jest także trenerem jego syna, Mateusza. Jak się jednak okazuje, stary “Muran” miał zostać wyrzucony z klubu. Potwierdził to m.in. “Wielku Bu” w wywiadzie dla Antyfakty:

– Wolę się nie wypowiadać. Był to podopieczny mojego bardzo dobrego kolegi, pozdrawiam Robert. Ale chyba był, więc nie zapraszamy na salkę. Jacek nie przychodź. Co będziemy… Towarzyskie sprawy, Jacek zostań tam, gdzie jesteś. Jak zaczniesz mi teraz ubliżać w Internecie, to się pogniewamy.

Głos w tej sprawie zabrał także Alan Kwieciński, który w rozmowie z FAME News zdradził, że od zawodników trenujących w tym samym klubie, co Murański, dowiedział się, iż freak fighter został wyrzucony.

– Jego stary został już pogoniony z Trójmiasta, nie ma wejścia nigdzie na salę, więc nie wiem, gdzie oni teraz będą trenować. Pogoniony został, słyszałem od chłopaków, że został pogoniony jego ojciec, dlatego już się czepia takich naprawdę sportowców, bo pewnie gdzieś się wyprowadzi, żeby się przygotować teraz do walki. Nie wiem, czy Jacek mieszka w Trójmieście, ale wiem, że został wyrzucony, podobno pogoniony z każdej sali. Odpierdala, gada różne głupoty, więc ludzie nie chcą mieć takiego człowieka na swojej sali. Słyszałem to od chłopaków z sali.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO