Środa, 12 Czerwca, 2024

“Rafonix” nie zawalczy już w FAME MMA? “Boxdel”: “Jest STRACH ze strony federacji”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2022, 11:15
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Marcin “Rafonix” Krasucki może mieć ogromny problem z powrotem do oktagonu. Streamer jakiś czas temu ogłosił, że wrócił do treningów i liczy na ponowny sprawdzian w MMA. Obecnie nie ma on większych szans na pojedynek w federacji PRIME i wygląda na to, że organizacją jego walki nie będzie zainteresowane także FAME.

Rafonix” po wstydliwej porażce z Mariuszem “Hejterem” Słońskim na HYPE MMA 1 w kwietniu 2021, postanowił zrobić sobie dosyć długą przerwę. Przez ten okres starał się on uporządkować kwestie mentalne. W międzyczasie powiększyła się także jego rodzina i sporo uwagi poświęcał nowonarodzonemu synowi.

Latem 2022 streamer ostatecznie ogłosił, że powrócił do treningów i walk w MMA. Wiele osób było ciekaw, co Krasucki będzie w stanie zaprezentować po takiej przerwie. Jego kibice liczyli na to, że przełamie on w końcu passę trzech przegranych pod rząd.

Rafonix nie chciał 200 tys. zł za walkę w PRIME

Rafonix” ostatecznie nie zmieścił się na karcie walk FAME 15 i 16. Właśnie z tą federacją ma on ważny kontrakt na jeszcze trzy pojedynki. Oznaczało to zatem, że w tym roku nie zobaczymy go raczej w oktagonie.

Najciekawszy wątek zdradził jednak medialny włodarz PRIME – Kasjusz Życiński. Według relacji “Don Kasjo” streamer kontaktował się z nim narzekając na swoją macierzystą federację i brak możliwości zawalczenia. Kasjusz miał mu obiecać pomoc oraz złożył wstępną propozycję starcia z Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem w boksie. Kwota 200 tys. zł miała jednak nie zaspokoić “Rafonixa” , który ignorował dalsze kontakty ze strony PRIME. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób włodarze FAME dowiedzieli się o tej propozycji, ponieważ zarówno Życiński, jak i Krasucki przedstawiają różne wersje wydarzeń.

Do kwestii starcia “Rafonixa” na gali FAME odniósł się jeden ze współwłaścicieli federacji Michał “Boxdel” Baron. Nie tak dawno podczas swojego programu “Aferki” zwrócił on uwagę na sprawę popularnego twórcy internetowego oraz swojego przyjaciela, a także uchylił rąbka tajemnicy, jak to wszystko wygląda ze strony największej polskiej organizacji freak fight.

– Fakt jest taki, że my jako FAME jesteśmy na rynku już trochę czasu. Wiadome także jest to, ze “Rafon” jest moim ziomalem i Wojtka (Goli – przyp. red). Jest legendą jeżeli chodzi o FAME MMA, bo jego walka z “Magicalem” miała istotny wpływ na rozwój federacji. (…) Jeżeli chodzi o sytuację z “Kasjo” i “Rafonem”. Zgadza się, jest strach ze strony federacji. Widać to po tym co się stało z kanałami “Chude Byki” i “Masno”. Oba zostały zbanowane. Wiadomo, jak może rzutować udział Marcina w FAME.

Rafonixowi” i jego sytuacji nie pomogła także sytuacja, do której przyczynił się Zbigniew Stonoga. Przedsiębiorca i działacz społeczny poprzez swoje zgłoszenia “ściągnął” z YouTube nagranie drugiej konferencji przed FAME 15. O tej sprawie dokładniej pisaliśmy TUTAJ. Nie można się zatem dziwić, że federacja wdrożyła nadzwyczajne środki ostrożności.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO