Środa, 12 Czerwca, 2024

Borek o starciu Pudzianowski vs Mamed: “To jest walka sportowa o zabarwieniu freakowym, jeśli chodzi o… “

Fot. YouTube
Opublikowane 7 października 2022, 13:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 17 grudnia do klatki powrócą dwie legendy największej polskiej federacji MMA. W main evencie gali KSW 77 dojdzie do starcia Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov.

Dla byłego strongmana będzie to 25 walka w KSW. Dotychczas zwyciężył 17 razy, w tym 12 przed czasem. Aktualnie ma za sobą serię czterech zwycięstw i pokonał takich rywali jak Łukasz Jurkowski czy Michał Materla. W starciu z byłym mistrzem kategorii średniej wielu skazywało Pudzianowskiego na porażkę, jednak ten sprawił dużą niespodziankę.

Już w pierwszej odsłonie ustrzelił “Cipao” potężnym podbródkowym, po którym zawodnik ze Szczecina padł nieprzytomny na deski. Wielu kibiców podejrzewa, że tym razem może być podobnie i Pudzianowski będzie miał zbyt dużą przewagę kilogramów.

Borek o walce Pudzianowski vs Mamed

Część fanów nazywa to zestawienie freakfightem i uważa, że nie ma ono większego sensu. Inne zdanie na ten temat ma Mateusz Borek. Przyznał, że jest to zdecydowanie pojedynek sportowy, który ma ogromny potencjał marketingowy i może wygenerować zainteresowanie takie jak gale freakowe.

– To jest walka sportowa o lekkim zabarwieniu freakowym, jeśli chodzi o całą otoczkę i możliwości sprzedażowo-marketingowe. Myślę, że nie będzie problemu ze sprzedażą biletów, ani Viaplay ze słupkiem, a KSW ze sprzedażą PPV poza granicami Polski.

– Znam obu od kilkunastu lat. Pamiętam 2009 roku i kopiącego Najmana Mariusza Pudzianowskiego i krzyczącego Jurasa: “Awantura”. A Mamed był wtedy mistrzem federacji KSW. Nie sądziłem, że takiej walki doczekam. Skoro to się materializuje, to świadczy to o długowieczności obu panów, o niesamowitym postępie u Mariusza Pudzianowskiego. Na pewno nie pokuszę się z racji grzeczności o typowanie.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO