Środa, 19 Czerwca, 2024

Parke chce walczyć z “Don Diego” na specjalnych zasadach! Szeliga odpowiada: “Zachowałeś się jak szczur. Cała Polska to widziała”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 października 2022, 09:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Norman Parke szuka rywala na kolejny pojedynek w federacji freakowej. Tym razem rzucił wyzwanie Mateuszowi “Don Diego” Kubiszynowi.

Stormin” ma za sobą już 5 pojedynków w federacjach freakowych. Walczył dla FAME z “Don Kasjo“, Borysem Mańkowskim, “Popkiem” oraz Piotrem Szeligą, a także stroczył starcie w Prime Show MMA, w którym zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim.

Szeliga mocno o Parke

Teraz na swoich social mediach zaproponował walkę z Mateuszem Kubiszynem, który ma podpisany kontrakt z High League. Irlandczyk w starciu MMA miałby zbyt dużą przewagę, więc zaproponował podobne zasady do tych, które obowiązywały w pojedynku z Piotrem Szeligą.

Pierwsza runda na zasadach boksu, druga w kickboxingu, a ostatnia odsłona w formule MMA. “Don Diego” jak najbardziej jest otwarty na taką walkę i zaproponował limit 88kg, już wcześniej kilkukrotnie wspominał, że chciałby zmierzyć się z pogromcą Piotra Szeligi.

Głos zabrał również sam zawodnik FAME, który nie przepuścił okazji, aby uderzyć w Normana Parke. Jest zły o to, że Irlandczyk obiecał mu rewanż w kickboxingu, jednak został wyrzucony z federacji i dołączył do Prime Show MMA, więc zorganizowanie takiej walki jest niemożliwe.

– Ty pecie umówiłeś się na dwie walki, jedna na twoich zasadach, druga w K1 inaczej nie wziąłbym tej walki, a Ty jak szczur się zachowałeś. Zresztą cała Polska, to widziała stfu, tak oczywiście, jak dojdzie do tej walki, to będę w narożniku Mateusza i wtedy znowu się zobaczymy. Team Diego.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO