Środa, 19 Czerwca, 2024

Tomasz Sarara wskazuje dużego faworyta w walce Mamed vs Pudzianowski: “Na pewno będzie wiedział co robić. 9 na 10 wygrywa…”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 października 2022, 12:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Tomasz Sarara jako jeden z pierwszych wskazał wyraźnego faworyta w walce legend. Dotychczas osób ze środowiska MMA nie była w stanie wytypować tego pojedynku.

Już w grudniu na gali KSW 77 dojdzie do głośnego pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim. Dla byłego strongmana będzie to już druga taka walka, gdyż w ostatnim starciu zmierzył się z Michałem Materlą.

Duża część środowiska sportów walki skazywała “Pudzillę” na porażkę, jednak ten brutalnie znokautował “Cipao” już w pierwszej odsłonie. Kibice spodziewają się, że tym razem walka będzie wyglądać podobnie.

Tomasz Sarara wskazał faworyta

Głos w sprawie pojedynku legend zabrali już m.in. Łukasz Jurkowski czy Mateusz Borek. Żaden z nich nie wskazał jednak faworyta. Uznali, że jest to walka 50/50 i każdy z zawodników ma swoje atuty. Inaczej uważa jednak Tomasz Sarara.

Po gali The War 4 udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, w którym jako wielkiego faworyta wskazał znacznie bardziej doświadczonego byłego mistrza KSW. Jest przekonany, że Mamed wypełni gameplan i pokona Pudzianowskiego.

– Mamed Khaldov. Team Mamed, poprzednim razem byłem team Materla, mimo że nie udało się wygrać. Tym razem myślę, że Mamed, ale Mariusz jest turbo zagrożeniem, co udowodnił już w walce, o której wspomniałem. Mamed przede wszystkim musi dobrać dobrą strategię.

Nie wolno się kopać z koniem, jeszcze tego by brakowało. Ale Mariusza wystarczy w bardzo łatwy sposób ograć, zmęczył i dopiero później się za niego wziąć. Mamed na pewno będzie wiedział, co robić. Na tyle wykona strategię, że okaże się skuteczna.

Został również zapytany o to, czy jego zdaniem Mamed, pójdzie po obalenia i będzie chciał sprowadzić walkę do już na początku starcia:

– Myślę, że nie. Chyba w ogóle nie będzie tego robił. Jeżeli mówimy o tych założeniach strategicznych, to by było totalnym nonsensem i tego się nie spodziewamy od tak doświadczonego zawodnika. (…) Podobnie, jak z Michałem, 9 na 10 wygrywa Mamed, czyli 90 do 10 procent.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO