Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Charr stara się zwrócić na siebie uwagę Tysona Fury. Spaceruje z NIEBEZPIECZNYM zwierzęciem

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 10 października 2022, 16:41
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Temat starcia pomiędzy Tysonem Fury i Anthonym Joshuą w 2022 ostatecznie upadł. “Królowi Cyganów” bardzo mocno zależy na tym, aby nie stracić terminu 3 grudnia. W związku z tym poszukuje on rywala, z którym da pasjonującą walkę. Najbardziej zdeterminowany wydaje się być Mahmoud Charr.

Wielu brytyjskich kibiców jeszcze kilka dni temu wierzyło, że w tym roku będzie miało okazję zobaczyć hitowe starcie z udziałem Tysona Fury. Wiadomo już, że najbliższy rywal mistrza świata WBC nie będzie tak atrakcyjnym przeciwnikiem, jakim mógłby być “AJ” .

Eddie Hearn i jego podopieczny utrzymują, że zrobili wszystko, aby ta walka doszła do skutku. Zaakceptowali oni najważniejsze warunki, jakie podyktował “Król Cyganów” i jego promotor Frank Warren. Sprawy nie udało się sfinalizować, gdyż strony nie dogadały się odnośnie szczegółów. Szef “Matchroom Boxing” i Anthony Joshua finalnie odesłali podpisane kontrakty z uwzględnionymi kwestiami, na które Fury i jego obóz nie chcieli się zgodzić. Papiery ostatecznie trafiły do śmietnika.

“Biały lew” chce pokonać “Króla Cyganów”

Marzeń o byciu ponownym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji WBC nie porzucił Mahmoud “Manuel” Charr. Syryjczyk wychowany w Niemczech od kilku tygodni za pomocą “trash talku” stara się o to, aby Fury wybrał opcję pojedynku właśnie z nim. Tym razem postanowił nagrać krótkie wideo z niebezpiecznym zwierzęciem, aby zwrócić na siebie uwagę.

Charr przechadza się po ogrodzie z białym lwem na smyczy. W tym samym czasie mówi on bezpośrednio do “Króla Cyganów” , aby podpisał odpowiednie dokumenty i dał kibicom to, na co czekają.

– Tysonie Fury, “Arabski Król” przybył! Podejmij wyzwanie. “Biały Lew” przybywa do Zjednoczonego Królestwa. Jestem gotów, aby Cię pokonać. Przestań gadać i podpisz papiery. Obiecałeś to kibicom!

Charr miał zawrzeć porozumienie z promotorem Tysona Fury Frankiem Warrenem. Jeżeli nie dojdzie do jego pojedynku z mistrzem federacji WBC, to być może zmierzy się on z innym czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej należącym do jego stajni Danielem Dubois lub Joe Joycem.

Media raczej są zgodne, że szansę na dopełnienie trylogii z “Królem Cyganów” dostanie Dereck Chisora. “Del Boy” w 2011 i 2014 roku dwukrotnie przegrał ze swoim niepokonanym rodakiem. Kibice i eksperci są zgodni, że gdyby doszło do ich trzeciego starcia, to zakończyłoby się ono podobnym rezultatem jak dwa poprzednie.

Źródło: Talksport.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments